Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Toamna Halouinului, flecareli nevinovate de pe la fantome adunate


Recommended Posts

 

 

Mihaela, deja 18 ani are Silvia ta? Wow... ce au trecut anii! Mi-o aduc aminte micuta cu parul negru tuns scurt in ceva fustita/pantaloni scurti si tricou pe ferry cand v-ati mutat? Ma inseala memoria? La multi ani cu mare intarziere, stiu ca nu mai ai tort dupa atata vreme [:p] dar ii urez numai bine si sa fie fericita!

 

Mulțumim! Trec anii ca gândul, mai repede ca vântul! :) 

Era cam răcoare acum 14 ani când ne-am făcut insulari, poza ce o am eu e cu Silvia in geaca, pe vapor. Nu te Înșeală memoria :). 
Spor la cusut papusi! Weekend frumos. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 530
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi! 
 

ai mei dorm, cei bolnavi. Mica se uita la nr. Bean.

ieri ne întreba educatoarea cum se simte. I.am zis ca bine și ca pe 25 revine la gradi și am aflat ca pe 25 începe vacanța la cei mici. O sa mai stea deci încă o săptămâna acasă. Sper sa fim bine, sănătoși, măcar sa o scot cu bicla, la plimbare, sa nu stea tot in casa.

Eu ma plâng de Crina doar de scoala, alte activități nu refuza. A anexat un teanc de diplome de la concursuri județene, interjudețene și naționale la cererea PTR bursa de performanța. Și nu doar de la concursuri sportive, și de poezie, eseuri, istorie.

dar la scoala nu are interes și nu exagerez. E nr 25 in clasa, din 29. Face teme pe fuga și strict cerința. Nu Răspunde niciodată dacă nu e numita, iar in online tine sonorul la minim, sa nu o deranjeze și desenează. Are flori și capete de oameni in toate caietele. Și se distrează copios pe seama celor care se agita sa răspundă, care se implica…fraierii tocilari.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

am o durere de cap înfiorătoare. In rest toate bune.

 

Roli, o sa iau și eu partea buna, e relaxata și e bine PTR psihic. Eu am fost mereu tocilara, nu cred ca m.am dus vreodată la scoala fără sa învăț sau fără lecțiile făcute…mereu ma stresam și ma agitam și cred ca nu mi.a ajutat prea mult.

 

am dus gunoiul dimineața și i.am adus o mâna de frunze Iulicăi. De atunci are de lucru, le desenează, Lipește, taie etc

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, imi pare rau... :(

Ce inseamna exact "dementa post covid"? Faptul ca virusul a afectat parte din creier/neuroni, sau faptul ca a suferit un soc din cauza statului in spital care a generat aceasta dementa? Scuze, te rog, ca te intreb, nu te supara. Poate m-am si exprimat aiurea.

Multa sanatate!

Inca vesti de la matusa mea.

 

dupa cum spuneam, a iesit din spital, covid free.

De ieri e internata la Obregia, a facut dementa post-covid. E rau.

Spitalul e plin de persoane cu dementa post-covid.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza. La mine e frig, 6 grade. Muntii sunt albi. Zice prognoza ca zilele urmatoare se face 18-19 grade.

Am reusit sa agat raceala de la sot. Am bagat multa catina, merisoare, miere, lamaie, ceai cu cuisoare. Dimineata n-am fost in stare sa duc copiii la scoala si cum sotul a lucrat pana la 5 dim. i-am trimis la autobuz. Era bezna si cainele adormit si nedumerit ce facem inainte de 7 afara. A trecut o vecina, inainte sa ajunga autobuzul in statie si i-a cules pana in oras. De acolo isi ia fiecare autobuz spre scoala lui. 

Acum trebuie sa ma mobilizez sa fac saci si cutii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...