Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Toamna Halouinului, flecareli nevinovate de pe la fantome adunate


Recommended Posts

  • Răspunsuri 530
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am avut un weekend normal  [:D]

Vineri am facut o plimbare pana la mexicani, am mancat nachos  [:)]

Sambata am dat o fuga pana in Germania; mai aveam de luat TVA de la Real..magazinul e acum Kaufland, am mers la un alt Real, mai departe...iar dupa am fost la restaurantul fabricii de bere, unde am mancat de seara (eu snitzel si Marco Späzle cu branza-favoritele lui si acolo cele mai bune mancate vreodata)...asa am imbinat utilul cu placutul  [:D]

Duminica am reusit sa ma epilez, incerc de vreo 2 saptamani si nu am reusit. Am salvat si toate pozele de pe mobil pe laptop si o placa externa (din aprilie nu am mai facut nimic si aveam multe poze). Si m-am relaxat.

 

Si am licitat pt 3 ceasuri (un Swatch automat,  un Swatch pop si un Armani...toate sunt noi, nepurtate, asa ca m-am scos [:)]), le-am castigat pe toate  [:D] am mai licitat pt un set de oale/cratiti  [:-)))] diseara se termina licitatia, sper sa o castig.  

 

Azi fac steak de ton in susan negru, cu piure cu wasabi si avocado. 

 

Mandra e bine, vineri merge sa faca testul PCR, iar duminica scapa de carantina si se muta la hotel. De-abia asteapta sa iasa la plimbare. 

Pe mine nu m-au interesat niciodata notele, nu am verificat teme, am ajutat-o doar daca a cerut ajutorul. Nici ea nu s-a stresat prea mult pt scoala, dar a terminat cu bine. Doar pt economie a trebuit sa invete (ii cam intrase morcovul  [:D]). 

 

O seara faina sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viviana, mulțumesc Pt cuvintele frumoase.  [flo2]

A trecut timpul, Silvia e interesată in continuare de cai, a zis ca va fi ceva ce mereu va exista in viața ei intr-un fel sau altul. Încă are calul ei in chirie, antrenamente, de serviciu la grajd, etc. 
Eu sunt iar studenta :))), de data asta e totul online deci nu trebuie sa vorbesc deloc :). 
 

Ella, mulțumesc! Succes Marciei! 
 

Laura, sănătate Biancăi! 
 

Strumphi, sănătate celor dragi ție! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani cu sanatate si bucurii Silvia! O aniversare memorabila!

 

Mihaela, spor la studiat online  [flo2]

 

Roli, multa putere cu mutatul si toata tevatura ce va urma. Focuseaza-te pe cum va fi la craciun ion casa noua  [:)]

 

Multa sanatate virusatilor, cu sau fara covid. 

 

Laura, ce ma bucur ca e asa bine Bianca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urarile de sanatate! Nici muci nu mai are de azi. Am sa ii mai fac un test zilele urmatoare, dar ea e bine. 

 

Mihaela, ma bucur ca ne-ai mai dat vesti despre voi. La multi ani fantastici Silviei, sa isi urmeze si sa isi indeplineasca visele! Ma bucur mult ca si tu esti bine din toate punctele de vedere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...