Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Back to school, urmatoarea statie: Craciunul!


Recommended Posts

Mâine are Silvia examenul scris la șoferie. Învata :). 
 

Pe sâmbăta seara vrea sa își cheme prietenii acasa și sa aibă casa goală. Ovi pleacă sâmbăta dimineața in Norvegia (iar îl vor pune in carantina, a făcut in 10 nov 6 luni de pa rapel. La noi doza trei se da deocamdată numai la 65+). Iar eu mi-am găsit cazare la prietena mea. Abia așteptam, n-am mai fost doar noi doua de multă vreme :)). Am zis ca ne facem de cap cu ultimul trend la 50+: adormitul pe canapea :))). Ea e obișnuita, eu ma antrenez :)). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 629
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Și tot mâine, se Votează la noi in parlament dacă Magdalena scrie istorie și va deveni prima femeie prim ministru in Suedia! Da, greu de crezut ca încă nu a fost nicio femeie prim ministru aici. Din ce se pare, va fi votată de câți are nevoie, a ajuns la compromisuri cu doua partide care au avut ceva pretenții ca sa o voteze :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, banuiesc ca face carantina la hotel, nu?  Cate zile va sta in carantina? Tocmai a experimentat si al meu carantina de tipul acesta 3 zile. Sunt conditii destul de bune aici in zona. Ce putem zice, daca trebuie, trebiuie.

 

Si ca tot am intrat. La multi ani sarbatoritilor tai! Si bafta Silviei. Se pare ca incet incet incepe si a mea. Silvia face scoala doar cu masina automata sau manuala? noi inca nu ne-am hotarat si cam trebuie.

 

Cu prim ministrul nu comentez ca nu am studiat daca Erna a fost prima femeie prim ministru sau nu. Mie imi place de ea. Are un sarm al ei.

 

Roli, spor la treaba cu mutatul. Mai e putin dar banuiesc ca putin praf de zen e bine venit  [:)]

 

Fleur, ce dragut ca aveti concerte cu formatii romanesti in Canada. Asa ceva imi lipseste aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia, va sta in carantina pana ajunge la destinație. El merge la munca, nu îl țin in carantina. Dar va dormi o noapte in Oslo, acolo după testare va merge direct la hotel și nu va avea voie sa iasă pana a doua zi direct la aeroport. Apoi nu mai e in carantina, dar cred ca îl vor testa la doua zile. Așa a fost când a fost la începutul anului, când încă nu era vaccinat. Cei care merg sa lucreze au alte reguli decât cei care merg in concediu :). 
 

Noi nu avem mașina automata :). A făcut câteva ore și cu școala de șoferi, dar a cerut tot mașina manuala. Oricum, dacă înveți pe manuala poți conduce pe automata, dar reciproca nu e valabilă :). 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...