Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Back to school, urmatoarea statie: Craciunul!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 629
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!

 

Va multumesc pentru sustinere. Inca nu am o veste despre ce are mama. 

Am in plan ca in acest week-end sa facem bradul.

 

Mihaela, multa bafta si tie si Dianei!

 

Silvi, si eu am impresia ca R ar putea face mai mult. Acum se axeaza mai mult pe romana si mate pentru examenul din vara.

 

Ella, distractie placuta! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, 

A venit mobila de hol ieri. Arata Ok. Mai trebuie sa comand o oglinda. Imi trebuie  si niste decoratiuni. Ma gandeam eu ca sub dulapul suspendat/ettajera cu sertare, nu stiu cum sa-i spun, sa pun un fel de tava cu pietricele decorative de interior care sa fie si luminate,  dintre ele. Am vazut pe pinterest, dar am pierdut poza.

 

A mai venit un dulap soldat in baie care nu imi place - a fost ideea lui CCS - dar care va fi foarte util.

Si o mica etajera pentru podestul care duce la etaj.

 

Asta e portiunea cu dulapul suspendat:

 

post-3916-0-27716400-1639118202_thumb.jpeg

 

Etajera imi place cum a iesit. 

 

 

post-3916-0-67564900-1639119497_thumb.jpg

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viv, e frumoasa mobila de hol, iar oglinda se potriveste acolo de minune. Cand ai scris ma gandeam la dulapuri grele, usi glisante, etc!

 

Silvi, eu am intrebat de apartament, ca stiu ca incercai sa faci planuri cu prize, bucatarie, baie, etc. Cum zic si celelalte doamne, imi place de C, a ta, si sunt sigura ca va deveni mai serioasa pe masura ce creste. Poate ca simte lipsa ta de atentie si asa cere ajutor.

 

Miha, ma bucur pt Diana, si spor la test!

 

Cat despre vreme, fiecare o percepe diferit. De ex, eu pot sa zic ca la Londra am facut cel mai al naibii frig din viata mea. De un Paste, am vizitat Londra cu familionul. Asa frig nu am trait in veci. Si plecasem de acasa cu haina de iarna, cu cizme. Un prieten ne-a lasat sa stam in casa lui si ne-a instruit sa inchidem caldura cand plecam in oras si sa ii dam drumul cand ajungem acasa... Cum sa poti trai asa? In prima noapte, a tb sa fac un ceai si mi-am pus haina de iarna si cizmele ca sa cobor in bucatarie. Asa ca am pus caldura la maxim non stop. Veneam de pe drumuri cu un frig ingrozitor in oase... Deci,  versiunea mea, Londra e cel mai friguros loc de pe pamant :)))) N-as trai acolo, in veci!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...