Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Back to school, urmatoarea statie: Craciunul!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 629
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La multi ani, Ella! Sa ai o viata extraordinara in continuare, sa ti se implineasca vise si dorinte, sa ai parte de sanatate multa si mii de bucurii! 

 

 

Ioana, multumesc de pont! Am gasit-o si pe un site romanesc. Ramane pe lista pt alta data, acum i-am luat deja cadou. Ea a pictat pana acum cu vopsele acrilice si a spus de cateva ori ca ar incerca si cu vopsele pe baza de ulei, asa ca i-am luat un set cu culori in ulei si pensule potrivite. Sper sa le foloseasca, nu a mai pictat din octombrie. Zice ca nu ii vine, nu are inspiratie (dar de fapt telefonul pe instagram, tik-tok si altele ii ocupa timpul liber) .

 

Si la mine cheful de munca este zero barat, dar trebuie sa mai mimez ca muncesc vreo 7-8 zile. 

 

 

 

Ai mei sunt in focuri cu tezele. Au cate doua saptamana asta. Abia astept sa scape, sa ne putem relaxa, sa impodobim si noi casa si bradul (pe care trebuie sa il cumpar). Avem de vreo 10-11 ani  unul de plastic smotocit de toate generatiile de pisici, asa ca am decis sa luam unul nou. Tot artificial. Avem un bradut in curte care are 1m si un pic, ii pun luminite si va fi si el impodobit, dar afara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumim, mulțumim! Am cinstit evenimentul cu mâncare thai, la dorința tinerei posesoare :). A zis ca a fost tare ușor, eu știam ca va lua, conduce tare bine. A avut profesori buni :)), mai mult Ovi dar uneori și eu :).

 

Silvi, la mulți ani Iuliei!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am probleme cu munca, la mine musai sa meargă treaba de sărbători, sa fie aparatele Ok, sa fie reactivi, alte chestii. Încă am de muncit la implementarea unei metode noi Pt o analiza, musai înainte de Crăciun. Așa ca, muncesc. Nu am încă gânduri de meniuri, oricum suntem numai noi și eu lucrez in 25 dupamasa și intre Crăciun și revelion, in 2 dimineața. Apoi in 3 înapoi la munca deci pauza prea mare nu am. Nimic ce pot muta, amâna. Ca bolnavii nu așteaptă…

 

Fug la cursul foto acum, e digital, vorba vine cu fugitul :)). 
 

Seara faină! 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...