Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Back to school, urmatoarea statie: Craciunul!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 629
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monica, in mod surprinzator, pisicile nu au atentat deloc la brad. Ma asteptam la asta mica sa se urce in el, dar a testat doar cat de bine am pus 2 globuri ce sunt in partea de jos, In rest, dezinteres total. 

 

Ella, sedere cat mai placuta alaturi de cei dragi in tara! Ma bucur pentru voi ca v-ati intalnit! Salutari tuturor! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, LauraNico, Monica, multumesc pentru urari! [flo2]

Laura, deocamdata am primit un card de la colegi...o sa imi iau ceva, dar nu stiu inca ce si o bluzita. eu sunt mai ciudata...cred ca am mai zis. nu am primit niciodata un cadou sa ma dea pe spate , sa ma surprinda. imi plac, multumesc frumos si cam atat. 

 

am citit si eu acum de intalnirea pinguinilor! sa va fie de bine! 

 

acu ceva vreme zicea cineva, poate una dintre Laure, sau Roli? ca are de donat lego dezperecheate, amestecate... mai e valabila oferta? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, multumesc! cand ai timp, dupa sarbatori, ca nu e nici o graba si doar daca sigur vrea Rares sa renunte la ele, ca ei se mai razgandesc. iti dau atunci adresa si bineinteles platesc eu transportul.

mica e mare fan si are multe dar tot mai vrea. a primit si de ziua ei doua seturi. i-am luat si o cutie de depozitare mare, transparenta. construieste diverse si chiar aseara se plangea ca mai are nevoie de placi, de piese pentru orasul ei. ea nu face dupa instructiuni, nu le-a facut decat odata pe alea standard...construieste dupa cum isi imagineaza ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...