Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici de August 2022 (Pepenasi de August)


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bună burtici ...cum va mai este ?

Noi am împlinit 32 de saptamani și suntem relativ bine ...Săptămână viitoare voi face ultima consultație și anamneza pentru anestezie ...speram sa nastem la termen însă nu se știe cum dorește bebe sa vina pe lume chiar dacă este programat la sfârșitul lui August .Sarcină usoara și nastere usoara așteptăm vestiare la voi cum va simțiți în ultim trimestru!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna! Noi mai avem putin- pe 11 august va veni bebe. Bebe este bine, la 34 sapt si 6 zile avea 2800 gr si 50 cm. Era activ. Atat ca eu am hemoglobina mica in sarcini si mi-a fost dublata cantitatea de fier. Supor greu caldurile, am o burtica ft mare, dar mai este putin  .

Voi ce faceti? Cum sunteti? Dar bebeii vostri?

Multa sanatate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Noi suntem bine la 35 de saptamani speram sa ajungem la w8 când avem programata cezariana însă nu știu dacă voi ajunge pana la acea data.Bebe mișcă mult și simt c îmi va bubui burta la propriu.Sper doar sa nu vina pe 17 când este născut băiețelul meu de 2 ani ...speram totuși sa aibă date de naștere diferite .Va pupam și va dorim naștere usoara și așteptăm poze cu bebe sănătoși sifrumosi ...!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...