Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pingüinos felices saluta 2022! Adios 2021!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 441
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sănătate Ziki! Sora mea are grupa 0 și e singura din familie care s-a îmbolnăvit. Nu știu dacă are legătura.
Ar trebui azi sa iasă din carantina, dacă nu mai are simptome. O durea gâtul tare alaltăieri. O sa vb mai târziu cu ea sa văd care e situația.

 

Azi am iar curs de foto. Primul curs de portret. N-am făcut portet niciodată. Nici curs Pt așa ceva n-am făcut. Abia aștept sa testez.

Pt peste o săptămâna trebuie sa facem o fotografie deadpan. Nu îmi place stilul, dar am făcut o fotografie. O sa primi feedback sa văd dacă am reușit sa înțeleg sau nu despre ce e vorba. :)

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziki, sanatate multa! Incep sa aud si in jurul meu tot mai multi infectati. Rares are 3 colegi de clasa pozitivi. Pt ca s-au pozitivat cat erau in online , ceilalti nu sunt considerati contacti direct si nu intra in online .. inca ...

 

Laura, sanatate multa, operatie reusita si recuperare cat mai rapida mamei tale! Imbratisari!

 

Ieri aproape am terminat puzzelul, mai am azi un pic. Azi intr-adevar zi depresiva, mai ales dupa ce am intrat in cont sa platesc niste facturi si am vazut cat de golutz e  [batcap] .  Bate un vant nebun la noi, eu tot astept zapada. 

 

Viviana, plimbari cat mai placute!  (eu nu mai zic cat de anchilozata /stata in fund pe scaun sunt. Stiu ca nu e ok, dar inca nu am ajuns la punctul in care sa si fac ceva)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Me happy : m-am reapucat de work-out : 30 minute, 3 tipuri de exercitii (cate 5 pt fiecare tip)..sunt pt picioare, fund si 6 pack   mi-a prins bine, am transpirat pana la chiloti   pisica tare mirata, se uita de pe scari la mine ca la un zoombie  [ph34r] vreau sa fac de 3 ori pe saptamana : a2a oara va fi doar pt picioare si fund (dar e de 30 min) si a 3a e datul la rame (tot 30 min). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...