Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pingüinos felices saluta 2022! Adios 2021!


Recommended Posts

Ziua buna, Pingünos!

 

La Multi Ani, 2022!  [disco]  Sper sa ne aduca la fiecare tot ce '20 si '21 nu ne-au putut da. Sa avem un an bun, plin de sanatate si bucurii, si sa ne reuseasca tot ce ne propunem.

 

La multi ani si sarbatoritilor de azi, Ioni si Ioane!

 

Noi am petrecut Craciunul si Revelionul in perimetrul curtii, in 4, si a fost tare bine, mult mai bine decat ne asteptam.

Iar azi a nins - in sfarsit mi-am satisfacut pofta de fulgi de zapada pe anul asta :)

 

 

Sa aveti o zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 441
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Servus pinguini

 

Strumphi, ft faine pozele  [il]

 

Dimineata era soare cu dinti si un cer senin...acum ninge, e intunecat, a inceput sa se puna zapada   [pk]

 

Diseara mergem la vecini la un pahar de vorba, vine si prietena Ioana, o serbam acolo.

 

Maine vreau sa fac ciorba de dovlecei si dupa relaxare.

 

Duminica vrem sa mergem la plimbare la munte, la aer curat si zapada multa  [pk]

 

Weekend fain sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, daca nu am primit tort de la nici o Ioana ori Ioan, sper ca macar Ziki sa ne aduca o feliuta ca azi se serbeaza!  [batetoba]   [balo]    [bum] [pahar]    [acor]

 

[artif]  La multi ani frumosi, sanatosi si buni draga ziki! Sa ai zile senine, pline de veselie si oameni dragi alaturi! [s] [cheers]  [pup]

 

 

 

Gata-i pauza de cafea si emoticoanele [:p] plec inapoi la ale mele, adica oale si ulcele. Am musafiri multi la cina si m-am apucat de gatit o mie de feluri de mancare si deserturi. 

 

Weekend frumos!  [flo2]

 

[fuga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...