Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Djokovik - Spartacus si Covidul


Recommended Posts

  • Răspunsuri 52
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Foarte bine. Imaginea lui nu mai e un model pentru tineri. Ar fi și culmea să mai câștige bani dintr-o imagine publică șifonată iremediabil.

Dacă aș fi Nike ș.a. i-aș interzice să-mi poarte echipamentul în public, asta în eventualitatea că ar mai fi primit într-un mare turneu într-un viitor apropiat.

Concediu forțat pe termen nedeterminat și keep a low profile. Fanii îl vor ierta probabil, până la urmă.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine. Imaginea lui nu mai e un model pentru tineri. Ar fi și culmea să mai câștige bani dintr-o imagine publică șifonată iremediabil.

Dacă aș fi Nike ș.a. i-aș interzice să-mi poarte echipamentul în public, asta în eventualitatea că ar mai fi primit într-un mare turneu într-un viitor apropiat.

Concediu forțat pe termen nedeterminat și keep a low profile. Fanii îl vor ierta probabil, până la urmă.

 

...plimbat intr-o cusca de metal pe strazi si apoi aruncat in inchisoare pentru restul vietii...

:))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, nu-i asa? Pentru ca  este no.1 si foarte bogat trebuie sa ii respectam alegerea de a incalca legea, de a nu sta in carantina, de a da interviuri cand e infectat cu covid.

Este un bun exemplu. 

 

Cam prea groasa tusa cu plimbatul in cusca de metal. Creed ca  mi-a ramas in cap don't look up de nu mi-a placut ironia.

 

Si ca sa fie iertat, nu-i  asa, a "scapat" in presa cum ca este actionarul principal la nu sstiu ce mare companie farmaceutica care se ocupa cu medicamentele anticovid.

Si noi, na, ne permitem sa il judecam cand el e salvatorul  omenirii.

 

Scarboasa toata  chestiunea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...