Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Morfologie trimestrul 2 sarcina


Recommended Posts

Astăzi voi povesti despre cel mai emoționant moment, acela în care am aflat ca îngerașul nostru din burtică este fetiță. Încă de dimineață mă încercau niște emoții puternice...Morfologia pentru trimestrul 2 de sarcină era programată după-amiază, în alt oraș decât cel în care locuim noi. Am mers la muncă dimineața , urmând ca în jurul orei 17.30 să ajungem la doamna doctor. Din păcate soțul nu a putut intra ... contextul actual-covid... După ce doamna doctor a analizat dacă copilul se dezvolta normal, în timp ce dansa îmi explica... gândul meu era la sexul copilului... La un moment dat, am întrebat-o pe doamna doctor, iar dansa mi-a spus ca în proporție de 97% este fetiță. De fel sunt mai sensibilă, nu am putut rezista și am plâns puțin... Bineînțeles că și soțul este la fel de plângăcios... Bucuria a fost și este cu atât mai mare, cu cât că acum avem și fetiță și băiat și sunt sănătoși!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...