Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 311
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana, eu vin sa-ti tin companie la cafea, ca de baut ti-am zis ca n-am baut niciodata. Poate daca ma chemi la un ceai, vin[bicla] Nu vreau sa-i modific Larei programul, ca-mi place mai mult sa am timp seara pt mine si sot, sa iesim la restaurant (si sa stiu ca ea doarme) decat dim. cand sotul se scoala oricum la 6:30 si raman singura. Oricum nu se culca mereu asa devreme. Uneori sta si pana la 21. iar azi s-a trezit la 7 si ceva, deci nu e regula. Ana, noi am fi vrut de 4 cam., insa daca nu gasim nimic, ne multumim si cu 3, ca e de asem. OK. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iully sorry, abia acum iti spun si eu bine ai revenit printre noi. Dana vin si eu la o cafea, dar din cicoare...[:D] Mai nou fiimea are 2 fixuri principale la capitolul mancare: ar vrea ou la fiecare masa(bineinteles ca nu primeste) si ar vra suctoata ziua si noaptea(ii fac ceai indulcit cu miere). Ea zice ucu la suc.Si ma omoara cu ucu asta...[bang][:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, si a mea a inceput cu sucul de vreo saptamana...[bang] Si mai are niste fixuri: pizza si cartofi...zilnic...restul mai variaza in functie de bataia vantului...[:D]...daca bate dinspre est, e spanac, dinspre vest cereale, dinspre nord carnita, dinspre sud bors...si daca e furtuna e peste! Oare e posibil sa bata si de jos in sus? Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Ce mai faceti? Am revenit dupa o mai lunga absenta, am avut o perioada mai aglomerata, de acum e mai bine, am inceput serviciul, incerc sa ma adaptez. V-am pupat! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...