Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 311
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by ana1980
Mey, dar am avut ce citi aici.... Laura o stiu si eu pe bona ta si mi s-a parut ok. Dana crinul e super. Maicamea are 2 crini - unul alb si unul rosu. Sunt super. Iully mama denaturata zici? Nici vorba. Vrei s tu 2 copii si te zbatzi pt meseria pe care ai ales-o. Criss pai ne-ai ametzit...nu mai stiu ce mai vrei.[:D] Pisi pai ne intalnim, cum sa nu.... Ana[gravi] si [copil] Casandra
Ana, de unde o stii? Vreau detalii!!! Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, lume! Ce mai faceti? E o noua, zi, afara e soare! Ce frumos!!! Vine week-end-ul!!! [:D] Pisi - Catalina - sigur ca ne intalnim! Iully, nu esti o mama denaturata! Felicitari pentru ceea ce reusesti sa faci! Am si eu o prietena care e medic rezident in Buc. si are 2 copii si lupta din greu, stiu cum e... Ana, da' ce matinala esti azi! Dana, tu mai dormi inca? Sau faci mancare? Salutare la toate fetele si o zi cat mai buna si mai frumoasa! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Nu dorm,m-am trezit la 7 [bang] asa as mai fi lenevit in paaat,dar am servit cafeaua acolo,langa Ana [:D] Hehe ce mancare,azi nush daca mai fac ceva,poate niste clatite ca demult tot zic ca fac si n-am mai apucat!Vad ca e soare afara,dar e un frigggg,cel putin mie asa mi s-a parut cand am deschis geamul[V] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana se simte ca te-ai intors...[:D] Laura am dat si noi un anuntz in ziar acum vreo luna sa vedem daca se leaga ceva si am ne-am intalnit si noi cu bona ta. Mi s-a parut ok din mai multe pct de vedere. Oricum noi i-am zis ca vrem pe mai in colo. Poate ca are si defecte, dar astea le vei vedea mai in colo...[:D] Azi trebuie sa fac curatenie si n-am nici un chef...datorita Casandrei, care ne-a trezit la 6.30. Dupa ce am scris mesajele de diminatza, nu stiam de ce imi este cam rau.....[:D]...nu-mi facusem "siesta" de dim. Ca pana nu ajung sa vomit nu mananc nimik. Poate vor trece si astea... Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Haha...Ana, era "voma de dimineata"? [:D] [:-)))][:-)))][:-)))] Eu m-am saturat de facut curat...fac curat, vin aia cu balconul, fac curat, vin aia cu digi, fac curat, vin aia cu mobila....si tot asa...[bang][bang][bang] Cred ca n-o sa mai apuc sa termin...mai bine ma apuc de baut! [alcool][alcool][alcool] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Noi ne-am trezit la 8, suntem bolnavioara[q] Nu stiu cum de-a racit lara, ii curge nasul rau si toata noaptea s-a zvarcolit, si-a mai cazut si din pat, desi eu asigurasem toate partile, a aterizat tocmai acolo unde nu pusesem nimic. N-a patit nimic ... acum e tare vioaie, nu vom iesi insa afara. Asa ca , Dana, eu nu vin in Piatra azi. Sotul a plecat deja si va sta pana maine, nu puteam oricum s-o las pe Lara singura acasa. Poate are mai mult noroc la apart. singur. Va merge cu cineva de la serviciu, se descurca el. Iully, sotul tau sta acasa cu baiatul? Sau cu cine il lasi? De ce nu v-ati mutat toti la Buc.? ce fel de medic esti? Nu cumva pediatru? Cand ne vom muta in PN, trebuie sa ne cautam si noi un medic de familie si pediatru. Cred ca esti o mamica super, si cu serviciu si cu naveta si cu ganduri de bb 2. Succes! Sa iasa totul asa cum ai planuit! Criss si tie succes! Eu vreau sa faci un bb. Imi place tare mult sa vad bebei la altii[:D]. O prietena de-a mea din Viena, naste pe 20 martie, programata cu cezariana, abia astept sa vad piticotul. Ana, un rau cat mai mic! Sa treaca repede si sa-ti vina cheful de facut curatenie[:D] Ianusca, stii ceva de apart???? Ca sa-l sun pe sot, poate il vede. pupici si pt. celalalte fete Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana trebuie sa treaca si greturile,e bine macar ca sunt numai dimineata,ca ar fi jale sa ai toata ziua [;)] Lora lasa ca o se se aseze lucrurile,asa e cand te muti in casa noua[;)] Eu am niste legume la cuptor(am zis ca nu mai fac azi nimica dar...)astept sa le termin si dupa aia iesim ca cumparam cate ceva,cred ca voi ajunge in Kaufland. Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...