Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 311
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carmen probabil ca e nervos si din cauza racelii,eu as zice sa-l lasi o vreme sa inflamanzeasca bine,poate ca atunci va papa.Sau eventual da-i doar ce stii tu ca-i place lui sa manace.Eu zic ca meriti si tu o noapte dormita cap coada,macar o data pe luna [:D] e bine sa stie si barbatul cum se trezeste o mama de n-spe ori pe noapte,ca nu te crede [bang]!Eu m-am obisnuit asa...dar macar nu merg la serviciu! Carmen al meu a aranjat sa-i ia cineva niste bilete,ca oricum nu vroia unul,ci trei(cu socru-su si cu taica-su vrea sa mearga) Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am fost la tara, la bunicii lui Eugen. Iustina a fost super-fericita cand a auzit ca mergem acolo. Tot drumul repeta: "megem a mamaia ci a tataia ci a iedutzi ci a capitza ci a catzel ci a pitzica" ...asta e vocabularul ei...[:D] S-a jucat cu iedutii de cand am luat-o mirosea ca un paznic de la stana...a capre...va dati seama! Nu voia sa intre in masina sa ne intoarcem acasa...cica ea sta la mamaia...cand se mai incalzeste un pic o sa mergem sa stam acolo un week-end, sa aiba timp sa se joace si ea in voie...ca tare ii mai place la tara! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Dana doctorita aceea ne-a dat si remediile homeopate. Parte cea mai rea e ca trebuie timp pana sa se vindece o boala. Si eu nu prea am rabdare. Andradei ia dat pentru tuse si saracuta parca tuseste din ce in ce mai tare, iar mie imi vine sa le las incolo de remedii si sa ii dau tratament normal. Dar incerc sa mai astept putin. Voi ati ramas insarcinat cu al doilea copil accidental sau a fost ceva programat? Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa stiu dupa cat timp de la programare ai ramas insarcinata. In luna asta ti-ai programat si tot atunci ai ramas sau au trecut cateva luni? Intre ai folosit metode de contraceptie? Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, stau in Cristesti bunicii, cum mergi de la Tg. Neamt spre Roman, inainte de Motca. Stau chiar in capatul satului, aproape de padure, dupa ei e un deal si apoi padurea, care da spre codrii pascanilor, e tare frumos. Mai ales primavara, cand incep sa infloreasca copacii si toate florile de pe dealuri... Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...