Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (17)


Recommended Posts

Criss prima data la Paul parca nu am ramas din prima luna,probabil ca nu am prestat in zilele care trebuiau [:D],dar s-a intamplat in luna urmatoare.La Ana s-a intamplat din prima!Intre sarcini nu am folosit nici o metoda,doar ne-am ferit noi.Acum dupa Ana am inceput sa iau pilule,caci deocamdata nu-mi doresc bb3[:D] Ana stiu f bine ca treb sa ai grija de tine,eu deja ma gandeam la perioada de dupa ce nasti,at o sa fie mai greu(acum bb e in burtica si daca ai grija de tine ai si de el [;)]) Gata,am plecat la bucatareala...am de 'desfacut' o gaina [bang]...mai revin in pauze [:D] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 311
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu pic de somn desi m-am trezit destul de tarziu ca am ore dupa-amiaza! Asa am timp sa fac chec, poate asa fii-mea renunta pentru un timp la cioco! Si eu as vrea bebe doi dar deocamdata simt ca nu ma tin balamalele sa rezist. Va fi o diferenta destul de mare intre copii, dar asta e situatia! Cris, iti tin pumnii s afie cu doua liniute! Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [wow]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, buna! Multumesc fetelor pentu informatiile legate de doctori, si pentru nr. de telefon! Spre sfarsitul saptamanii ma hotarasc. Adriana e o firma mica cea la care lucrez, cu cativa angajati, dar deocamdata pentru mine e super bine pentru ca avand in vedere ca am lipsit din campul muncii doi ani imi trebuie un pic de timp sa ma adaptez, plus ca imi sta mai mereu mintea acasa, daca a mancat, daca a adormit, daca doamna se poarta cum trebuie, daca l-a imbracat cum trebuie ...[alcool] si tot asa! Ca sa nu mai spun ca am program de voie, mi-l fac asa cum cred eu, nu ma mai streseaza nimeni sa stau n ore la birou. Si apropos de temeri, sa nu radeti de mine [:I], ma obsedeaza o chestie, si anume ca l-as putea pierde pe Stefan, de fapt, nu eu, ci bona. Stefan e foarte prietenos si daca ii da cineva mana se duce dupa el [bang]. Deocamdata e prea mic, degeaba ii tot spun eu ca nu are voie sa plece de langa bona/mama/tata, sa nu bage in seama necunoscutii, mai dureaza, cred, vreun an pana o sa priceapa. Au fost situatii cand ii ziceau diferite persoane in varsta, in glumna, prin parc -"hai cu mine" - si el imediat percuta [:(], asa ca mi-e groaza de un moment de neatentie... Vad ca si astazi e foarte cald, sper sa nu se mai intoarca frigul, mai ales ca, gata, au oprit astia caldura si pe timpul noptii. De fapt, sambata parca se schimba ora, nu? Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ellinia, multumesc! Poate o sa-l cunoastem si noi pe Stefan in curand, nu? Cateva mamici de aici ne cunoastem deja, sper sa avem ocazia sa ne vedem toate sambata. Bine, aproape toate, ca unele nu-s in oras... Si Iustina mea pleaca cu prima persoana care o invita...[:(] Pe o parte e cam rau, asa cum spui si tu... Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...