Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 311
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dr Munteanu...imi place de ea,nu am fost inca la dansa la cabinet insa prin spital am auzit doar vorbe bune despre ea! Vad ca deja se inoureaza afara [V],cred ca maine ploua [:(!] Lora ti-ai luat liber ca maine sa vii in parc??[:D] [:p] [:D] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ha, ha, ha , nu dorm![duel] mi-a dat sefa-mea ceva de facut si mi-am cam prins urechile.si cum vreau sa plec la 17 la un suc cu o prietena am stat sa termin. da, ma duc la dr munteanu pt ca mi se pare super tare.mama mea merge de o viata la rugina si are mare incredere in el dar eu nu pot sa ma duc la un barbat. si mai ales la asta care m-a nascut. cristinuta pupici multi si nu-ti mai fa probleme cu bebe2. ca mergem impreuna cat mai repede la odisee, iti spun eu[;)] cat despre sora-mea zanatica mai are 2 luni pana la bac si invata draga de ea.daca o vezi ce freza si-a tras, zici ca nu-i adevarat - twety o strig, arata ca un pui ciufulit. vb sotului meu cand il intreaba cineva cand facem copii: ce copii sa facem ca acu avem copil la bac, trebuie sa dea la facultate, avem alte treburi. dar am baza daca se duce la buc, ca e sora cristinei acolo[;)] hai va pup ca acusi se ia sefa de mine "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, va anunt de azi sa stiti daca ma vedeti. maine imi pun costum de majoreta si ma duc sa-i fac galerie Lorei. si il imbrac la fel si pe colegul nostru de birou.veniti si voi sa-i speriem pe politisti? nu au voie sa nu-i dea carnetul[haibat]ca e cea mai tare soferita, dupa mine, oof course. ma duc la suc si mai vb de acasa. pupicei "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...