Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (17)


Recommended Posts

Ana ma bucur ca bebelul e bine. Acum mi-am dat seama ca te-am visat asnoapte [:D]. Si pe Iliuta. Erati impreuna si eu cu voi, nu stiu exact unde, dar imi amintesc ca aveai niste pantofi rosii cu toc inalt si iti spuneam ca te invidiez cat poti sa arati de bine, insarcinata fiind. Ca eu nu puteam sa merg cand eram gravida decat cu tenisi si pantofi fara toc. A fost un vis mai lung, dar atat imi amintesc [alcool]. Sa stii ca si eu am de gand sa pun camera web sa o urmaresc cat de cat. Macar de cateva ori, in primele saptamani, prin sondaj. O sa o mai trimit pe soacra, pe Sebi, sa vina acasa la ore diferite si fara sa bata la usa. Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 311
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Laura, chestiile pe care le-ai numit tu mi se par si mie normale, din punctul meu de vedere nu-mi fac griji, ca bona Iustinea face exact cum ai scris tu, cred ca se joaca cu ea si o invata mai mult decat noi chiar...din pacate...ca noua timpul nu ne mai ajunge...[bang][bang][bang] O sa fie bine, ai sa vezi ca o sa gasesti o femeie buna, cu ajutorul lui Dumnezeu, si o sa-i iubeasca, nu are cum sa nu o faca, sunt tare dulci strumfii tai! [pup] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura si mie mi se pare normal sa ii impui niste limite legate de alimentati,tratamen etc etc.Mie spre exemplu mi-ar fi tare teama sa nu ii dea alimentele care ii sunt interzise,ca sa nu mai zic ca nu as vrea sa tipe la el si sa ii impuna tot felul de chestii.Sigur ca eu sunt ca Ama,mai paranoica cand vine vorba de el si oricum mi se pare ca numai eu ma pot descurca perfect asa,desi sunt constienta ca nu este adevarat deloc[:D].Sigur ca este exagerat sa ii impui un program si sa raporteze ca l-a urmat...Oricum succes! Adriana partea remarcata de tine e buna,dar sa stii ca si fetele de mai jos au zis candva data de nastere a bb,doar ca nu a fost nimeni sa consemneze si pe atunci nu era asa importanta listuta si ne-am spus niciodata data de nastere,decat ulterior cand a aparut listuta.Dar sunt perfect deacord-se lungeste inutil treaba asta.Vorba Lunnei,eu numai m-am racorit[:D] [url="http://photos.yahoo.com/selfguide1"]Pozici cu noi[/url] [url="http://b2.lilypie.com/4JCXp3/.png"]"Cronometrul" lunilor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76
Dana, eu te iau la [neand] ca abia am asteptat eu sa scap de perdelele de matase, ca pe mine alea ma enervau...daca ar fi dupa mine, nu mi-as mai pune deloc. [:D] Hai, ne batem? In perdele, bineinteles...[:D] [pup] Imi pare rau de copiluti, ai tai cred ca si iau unul de la altul, nu? Da' ia zi tu repede, repede, unde-ai umblat atata vreme???!!! Zi! A, Carmen, chiar, de ce nu mai scrii nimic? Lora, mami de Iustina
Lora te iau la bataie sa stii...mai discutam peste vreun an doi,cand te vei plictisi de jaluzele verticale [:D].Aoleu,alea de matase sunt moartea mea,si sunt si elegante...parerea mea [:D] Nu cred ca au luat unul de la altul,Paul mi-a fost in WE pe la tara,eu cred ca e de la vremea asta spurcata [xx(] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca toata lumea e multumita,eu zic ca ar trebui sa incheiem povestea cu lista(daca era dupa mine faceam curatenie:cine scrie este trecut,cine nu scrie ,e sters,daca vrea sa scrie inapoi va fi trecut la loc,mie asa mi se pare logic...exceptie fac fetele care scriu mai rar) Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana sa vad cum fac sa iau un ziar,cred ca-i zic sotului daca n-a uita,daca nu maine sigur iau.Noi vrem sa plecam dupa-amiaza la tara. Laura mie mi se pare f normal sa te porti asa(Ana e valabil si pt tine),ceea ce vrei sa-i ceri bonei mie nu mi se pare exagerat,acum numai sa gasesti persoana potrivita. Ana abia astept sa ne spui ce sex are bb-ul...eu sper sa fie cum vreti voi si mai ales sanatos,ca asta conteaza cel mai mult! Pisi sunt sigura ca vei gasi si pe aici lapte de soia,cand mai merg in Kaufland am sa ma uit(azi am fost dar n-am stiut).Parerea mea e ca Matei a facut alea de la nactarine si nu de la miere,intr-adevar ar fi pacat sa fie de la miere. Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, pai cand m-oi plictisi eu de ele cine stie ce-o fi atunci la moda...o bucata de sac....sau tzuhal, cum ar fi zis bunicul, saracul...apro-pos de tzuhal, acum vreo saptamana i-a zis cineva unui coleg de-al lui Eugen sa ii dea un tzuhal cu haine (cand ne mutam) si ala se uita dupa dulapuri...nu stia saracul ce-i tzuhalul...daca n-a crescut la tara, ce sa faca...[:D] Si vreau sa-ti spun ca pana acum vreun an eu nu suportam jaluzelele verticale...am avut perdele de matase - si albe si apoi colorate, dar intre timp m-am saturat de alea si am vrut jaluzele...na! Hai, ne batem?! In ce ne luptam? [duel][pup][pup][pup][flo] Eu ma satur repede de orice...vezi mobila - e a treia deja...[q][bang][bang][alcool][alcool] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar chiar,ce-i ala tzuhal[:D]?Am auzit de cuvantul asta,ca si eu am crescut pe la bunici,dar nu-mi amintesc acum. Mey,eu vad ca te saturi repede [:D] cu colegul cum e...Pe el nu vrei sa-l schimbi [:p][olala]?? Si la urma urmei daca te tine punga,eu nu vad nici un impediment in asta,sanatate sa fie [;)] Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare la toata lumea. Eu am fost lata de duminica. Ce sa mai zic de copii daca m-a doborat si pe mine raceala? Dar la mine cred ca a fost si stresul de vina... Joi am fost val-vartej sa imi fac un eco ca sa vad daca sunt sau nu insarcinata ca sa stiu ce fac cu noul servici si se pare ca nu sunt insarcinata dar totodata cred ca am dat-o in bara si cu banca. Maine aflu raspunsul exact. Lipsa de experienta in materie de interviuri si-a spus cuvantul. M-au luat prin invaluire iar eu am cazut in plasa. Nu am acum dispozitia necesara sa povestesc tot ca de abia pot scrie intre 2 reprezi de stranutat si teancuri de servetele si medicamente. Nici nu stiu daca sa imi para rau sau nu... Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...