Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (17)


Recommended Posts

Fetelor, imi cer scuze ca intru pe topicul vostru, dar numai voi ma puteti ajuta.Fetita mea implineste de Paste 2 ani si as vrea sa-i iau o tricicleta cu bat.Iar cea care mi-a placut am gasit-o la o firma cu sediul in Piatra Neamt, firma se numeste vanstore(sau asa ii spune la site-ul lor) si au sediul pe Bd.Traian nr. 80,blH3.Ce vroiam eu sa va intreb este daca stiti ceva de aceasta firma, daca aveti produse de la ei(produse Chipolino), chiar tricicleta in cauza(tricicleta Froggy), daca sunteti multumiti, orice mi-ar putea fi de ajutor.Va multumesc mult. Cranguta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 311
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana as fi dormit eu ca picam de somn pe la 12.30-13.00 dar Andrada nu a vrut asa ca am stat pe internet. Nu am facut mai nimic azi, parca eu as fi cea bolnava [:D] . Lora bafta maine, tinem pumni. De ce faci scoala a doua oara? Crangutalil nici eu nu te pot ajuta ca nu am auzit. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ - Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,fetele!mai greu dar sunt si eu pe aici!Am citit in urma dar nu cred ca am sa resusesc sa scriu tot ce am de gand. Va sarut dulce si urez multa sanatate la copilasii bolnaviori si multa putere la mamici. Servici usor la mamicile care s-au intors "pe baricade" Lora,multa bafta la examen! Noi l-am inscris ieri la gradinita pe Cristian,aproape ca n-ar mai fi plecat de acolo,si tot ieri am facut prima plimbare fara pampers(fara nici un accident neplacut) ceea ce ma bucura mult de tot. [pup]si sper sa scriu curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello, hello! acum am ajuns si eu acasica! va raspund eu in locul laurei ca probabil ea invata de zor la ora asta. a facut scoala a doua ora pt ca prima data acum 4 ani a dat orasul cu un idiot de politist care a picat-o pe nederept.si s-a enervat si nu a mai vrut sa dea, asa ca a atrebuit sa refaca scoala. dar acum o sa ia magna cum laudae, sunt convinsa! ma duc sa spal niste vase! "Viata aceasta s-ar putea sa nu fie petrecerea pe care o speram, dar cat timp suntem aici putem de asemenea sa dansam.Amintiti-va asta: nu ne mai putem intoarce niciodata inapoi, acesta e singurul spectacol pe care il jucam."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Mai, dar vorbarete ati mai fost! Abia de am reusit sa va citesc, mai pe sarite, recunosc! [:(] Nu-mi place la servici [:(]. Nimic. Nu-mi place ce fac, nu-mi place atmosfera, nu-mi plac regulile, nu-mi place ca nu-mi folosesc nici 10% din ce stiu si ce as putea sa fac. E un mare bullshit! As fi de acord sa fac o munca de rutina, dar sa imi intrebuintez cat de cat intelectul. Ori aici nu prea e cazul. Si e o atmosfera tare naspa, apasatoare, parca iti sufla cineva in ceafa si te controleaza nonstop. Nu stiu ce sa fac. Ma gandesc sa nu ma mai duc inainte de a apuca sa-mi faca contract de munca. Chiar nu stiu ce sa fac. Singurul lucru bun, dar f. important, e ca mi s-a confirmat din nou ca am gasit o bona buna. Copii se inteleg super cu ea, nu plang dupa mine, si mama mea si-a facut o parere buna. Deci asta e un plus. Lora bafta multa maine!!! Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Laura imi pare rau ca simti asa[V]!!Dar daca te uiti dupa vreun alt job?Poate ...poate!!(asta ca sa nu pierzi bona)sau du-te la vechiul job,le spui ca te intorci la ei inapoi,nu se poate?? Andreutza pana la urma ce faceti diseara[:D]??Sunt indiscreta[:D]??Hai ca am tras un ochi la odisee [:I] Noi abia acum vreo juma de ora am ajuns acasa de pe la tara,de maine cica e nashpa afara [q] Lora tinem pumnii,vin si eu la galerie langa Andreutza[majoreta][majoreta]!! Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...