Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt - Perla Moldovei (17)


Recommended Posts

Dana, Adriana poate sa confirme, in Austria-Germania si alte tari nu exista perdele la geamuri, ori daca exista sunt f. micute, ceva de decor, acolo...dar ei nu sunt asa curiosi ca noi, romanii...[:D] Mie imi plac geamurile mari, fara perdele, sa intre lumina si soarele in casa...da' mi-ar placea si o casa, nu un apartament...heheee....[:D][alcool] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 311
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lora mey, da' bine mai zici de geamuri mari, fara perdele. Mie chiar mi-a placut perioada in care renovam si nu aveam perdele - intra asa frumos lumina de afara...Dar ce sa faci, ca nu se poate chiar fara. La buc am cat se poate de putin(jum de geam) la sufragerie ceva sa acopere geamul, iar la dormitor am draperie si o perdea un pic mai lunga. Dar sa-ti zic ca soacramea vroia sa ne punem perdele din perete in perete si de sus pana jos...[bang][bang][bang][:D][:D][:D]Am calmat-o repede spunandu-i ca eu nu satu sa spal perdelele 2 zile. In curs de vreo 3 sapt s-a convins ca vb serios[:D] Ionella te asteptam mai des....dar te intzelegem...cu un aemenea program abia daca mai ai timp sa dormi[pup][flo] Ianusca ce mai face Ian nou?Cu vorbitul cum este? Dana, Adriana credeam ca numai fiimea se mai trezeste pe la 6 dimineatza. Are vreo 2 sapt de cand o data la 3 zile ne trezeste cu noaptea in cap. Cred ca s-a dat deja la ora de vara[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Ionela[pup][pup][pup][pup][pup][flo][flo][flo].Abia astept sa-l aduci pe Alex si sa ne intalnim.La ce gradi l-ai inscris pe Alex ca si eu vreau sa il duc pe Matei,dar pe la mine pe acolo nu am ai gasit locuri[q][q].Ai programul incarcat,eu sunt si mai si:plec de acasa la 7.30 si ma intorc la 18.30-19 si pe urma joacate cu copilul,eventual sa mai fac si ceva de mancare(mai rar);sa mai fac si ceva pt mine...si mai vreau sa ma duc si la fitness... Lora bubitele arata nasol[q].Urmeaza aceasi linie ca de obicei-acum s-au marit si deja fac punguta cu lichid alb din varf, desi ii dam calciu si incercam sa le uscam.Dar trecem noi si pe asta si sa ne fie invatatura de mine[bang][bang].la Piatra nu stiu cand ajungem ca nu este definitivat planul,dar sper totusi sa ne intalnim,macar cu unele dintre voi daca nu cu toate[pup] In rest m-am jucat ieri toata ziua[:p].Lunna tu te mai joci Heros(parca)[?] Adriana eu stau in Drumu Taberei si Ionela sta in Crangasi. Trebuie sa va avertizez de pe acum ca eu sunt grasa,sa nu radeti de mine[:p] si in plus m-am tuns fata de poze[;)] [url="http://photos.yahoo.com/selfguide1"]Pozici cu noi[/url] [url="http://b2.lilypie.com/4JCXp3/.png"]"Cronometrul" lunilor[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor uite si eu pe aici inca nu am reusit sa citesc nimic de cand nu am mai intrat Eu sunt suparata cu Ares ca i-au iesit analizele sangelui foarte prost- cam toate alorile ori la jumatate din minim ori duble fata de maxim... i-am repetat ieri analizele si acum asteptam- domnul Petrovici crede ca sunt facute prost analizele Revin cat mai curand cu vesti- sper ca bune Sanatate multa la bebei nastasacarmen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana -apartam 3 camere,zona Asirom,full utilat,mobilat,250 euro,0741 079790 -apartam 3 camere,utilat,mobilat,garaj,precista,0741 503364 sau 0740 098680 -si mai este ala cu 4 camere de la parter Ziceti-mi si mie repede o reteta de merluciu la cuptor....plizzzz Carmen imi pare rau de Ares,unde i-ai facut analizele ca si eu treb sa i le fac lui Paul?? Pisicuta nasol cu bubitele,sper sa treaca repede,am fost si am intrebat in Kaufland de lapte de soia si nu au,era doar un fel de bautura din soia,nu scria ca e lapte. Ana nu stiu ce are ca e chiar culmea,doar duminica mi s-a trezit pe la 8.15.....culmea ca trebuia sa ajungem la biserica...parca stia ea ceva ceva... Dana [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...