Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pachețele de primavara cu legume taiate a la (King) Julien


Recommended Posts

  • Răspunsuri 626
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gata, ne-am imunizat si cu omicron cu totii suntem beton, 

De maine putem sa reluam scoala, curatenia si procesul de mutare.

S-a mai dezghetat si au inceput sa lucreze si la curte. Deci, sper ca martisorul sa ne gaseasca la noul acasa, curat si pe Zorro asijderea.

Lauranico, sanatate mamei!

Mihaela, sanatate, sa mearga bine tratamentul!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu e de bon ton, se intampla.

Nici inainte nu vedem corona ca rezultat al unei lipse de igiene. 

99% se ia prin contact nternuman, prin respiratie, prin particulele de saliva, nu de pe suprafete sau mizerie. 

O fi o evolutie ca ne-am mai obisnuit cu el. Desi abia astept sa se mai termine valul si sa se mai ridice din restrictii...

Ma gandeam, asa, la o evolutie in a vedea covidul.

La inceput oamenilor le ere rusine sa spuna ca au avut corona. Era ceva, mama, a facut ala corona, nu  a respectat igiena, bleah...

Acu, e  de bon ton safaci omicron.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok, scuze...da, recunosc ca sunt cam stresata si obosita cu covidul asta de 2 ani de zile...  [fri]  Uneori simt ca nu mai pot, nu mai am chef sa ma feresc de covid, nu mai am chef de online, nu mai am chef de cazuri si contacti si de tot felul de lucruri pur si simplu am obosit psihic de toate porcaria asta...2 ani sunt suficienti... sper doar ca nu mai continue chestia asta, al fel, pe scara larga... Plus ca ma cam apasa si tot ce a derivat din aceasta "minunata" pandemie: scumpirile in lant si fara numar la toate alea, totul facut sub pretextul pandemiei. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi de maine se scot toate restrictiile    ramane doar masca in mijloacele de transport in comun si in spitale (pana la sf.lui martie) ...dar au zis ca daca situatia se va inrautati iar, se vor lua masuri...nr de cazuri scade zilnic, spitalizarile la terapie intensiva la fel...suntem pe drumul cel bun.


Eu nu voi renunta la masca in magazin si unde e aglomerat. Deocamdata e frig afara, asa ca tine de cald  plus ca mai am vreo 200 de masti, tb folosite.


Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...