Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Razboi in Europa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • Administrators

si ce daca:? ziua in sine este una de importanta majora. CIne si-a putut imagina asa ceva?

 

Baiatul meu are colegi rusi de facultate si spunea ca sunt de partea lui Putin si spun ca la canalele rusesti de TV sunt numai emisiuni care rad de lasii de ucraineni si desene animate cu ursi care ii ompara cu o laba pe niste castori... pana si copiii se amuza de asta.

 

trist

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

si ce daca:? ziua in sine este una de importanta majora. CIne si-a putut imagina asa ceva? Baiatul meu are colegi rusi de facultate si spunea ca sunt de partea lui Putin si spun ca la canalele rusesti de TV sunt numai emisiuni care rad de lasii de ucraineni si desene animate cu ursi care ii ompara cu o laba pe niste castori... pana si copiii se amuza de asta. trist
cred ca nu or sa se mai amuze atita cind UK o sa le înghețe conturile părinților lor. Ca asta vor sa facă. Sa înghețe conturile tuturor oligarhilor ruși, care îl sprijină cu bani pe animal.

 

edit. Nu numai UK, USa, Franța etc

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

" cred ca nu or sa se mai amuze atita cind UK o sa le înghețe conturile părinților lor. Ca asta vor sa facă. Sa înghețe conturile tuturor oligarhilor ruși, care îl sprijină cu bani pe animal.

 

edit. Nu numai UK, USa, Franța etc " 

 

 

asta e ceva ce nu poate fi verificat public, dar suna bine in presa.     

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Baiatul meu are colegi rusi de facultate si spunea ca sunt de partea lui Putin si spun ca la canalele rusesti de TV sunt numai emisiuni care rad de lasii de ucraineni si desene animate cu ursi care ii ompara cu o laba pe niste castori... pana si copiii se amuza de asta.

 

 

Eu am inteles ca majoritar, rusii sunt de partea lui Putin, adica nu doar citiva acolo...

 

Insa occidentul spune ca e manipulare, ca rusii cred ca NATO ii ameninta cu invaziunea, asa sunt manipulati rusii de presa si televiziune.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cred ca nu or sa se mai amuze atita cind UK o sa le înghețe conturile părinților lor. Ca asta vor sa facă. Sa înghețe conturile tuturor oligarhilor ruși, care îl sprijină cu bani pe animal.

 

edit. Nu numai UK, USa, Franța etc

 

Asa am inteles ca asta va fi masura esentiala, sanctiunea asupra rusiei,

 

Nu am inteles exact ce banca americana, care e majoritar platitoarea salariilor si pensiilor, vor ingheta conturile posesorilor.

 

Acum nu pre pricep cum de naiba o banca americana este principalul distribuitor al salriilor si pensiilor in Rusia, si ma enerveaza la maxim ca tot omul de rind are de suferit, indiferent ca e vorba de Putin in acest caz, sau de politic in general.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...