Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Razboi in Europa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

A fost o conferința pentru dezarmare și reprezentantul Rusiei a luat cuvintul și a spus ca Rusia a atacat Ucraina pentru ca Ucraina vroia sa construiască bombe nucleare. La care toți ceilalți participanți s-au ridicat și au plecat in timp ce ăla vorbea. Eu nu știu de ce rușii sint lăsați sa mai participe la orice fel de conferințe, sporturi, organizați. Ar trebui scoși de peste tot.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am văzut un video in care bieții oameni civili, cu mâinile goale încercau sa întoarcă mașini blindate.

Am auzit de la o alta prietena ca mama ei e in Ucraina intr-o zona deja cucerita de ruși, ca nenorociții s au instalat bine mersi cu steaguri, cu tot.

Nu știu ca se poate sa stea toate țările de-o parte si sa privească la aceasta mare nenorocire.

Si daca e lasat P in pace sa cucerească Ucraina, pace in Europa tot nu o sa mai fie pt mult timp.

 

Spuneau azi de la White house ( si boris a spus la fel) ca nu pun  “No fly zone” pt ca ar însemna sa înceapă războiul.. cred ca războiul a inceput … orice ar face, oricât ar vrea sa nu se implice … vor fi nevoiți sa o facă si sa speram ca nu va fi prea tirziu.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am văzut un video in care bieții oameni civili, cu mâinile goale încercau sa întoarcă mașini blindate.

Am auzit de la o alta prietena ca mama ei e in Ucraina intr-o zona deja cucerita de ruși, ca nenorociții s au instalat bine mersi cu steaguri, cu tot.

Nu știu ca se poate sa stea toate țările de-o parte si sa privească la aceasta mare nenorocire.

Si daca e lasat P in pace sa cucerească Ucraina, pace in Europa tot nu o sa mai fie pt mult timp.

 

Spuneau azi de la White house ( si boris a spus la fel) ca nu pun  “No fly zone” pt ca ar însemna sa înceapă războiul.. cred ca războiul a inceput … orice ar face, oricât ar vrea sa nu se implice … vor fi nevoiți sa o facă si sa speram ca nu va fi prea tirziu.

Michelle tu glumești! Ai idee ce ar însemna un alt război mondial? Cum ți-ar place sa iti explodeze Bombele nucleare pe lingă tine? Sau ai impresia ca la voi nu o sa ajungă nasolia? Foarte bine ca nu au fost de-acord cu no fly zone.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letiția cred ca m ai înțeles greșit.

Eu am vrut sa spun ca din păcate trebuie sa se implice mai mult (ca vor sau/ si ca nu vor ) decât cu sancțiunile astea (care poate sunt eficiente pe termen lung). 
Fii sigura ca stiu ca o bomba poate sa ajungă si aici.

e cumplit unde s a ajuns si unde se poate ajunge in așa timp scurt.

 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...