Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Razboi in Europa


Recommended Posts

Ce e sigur, e ca sancțiunile astea or sa ne iasă și noua pe toate găurile! O sa plătim și noi in preț enorm, dar e material. Ucraina săraca plătește un preț imens, uman in primul rind. 
 

sanctiunile sint făcute sa afecteze pe toți rușii așa incit sa iasă in strada, sa întoarcă armele, etc. Scopul e ca Putin sa fie anihilat de ai lui. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mie totusi nu imi vine sa cred ca nu reuseste nimeni sa il opreasca. Da s_au pus sanctiuni, au scos 7 banci rusesti din swift , cele ce nu au tranzactii ce privesc combustibilul dat europenilor , le au scos echipele de peste tot, le au inchis diverse  canale mass media , aprovizionarea tarii cu produce din afara va fi restrictionata dar.nu prea se vad efecte.  

Si ce ma mira fantastic e ca imaginile astea de razboi sunt cam.ca cele din 1940 . Am citit aici ca nu sunt antenati ukranienii sa foloseasca arme performante dar nu stiu , toy imi da ceva cu virgula. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mie totusi nu imi vine sa cred ca nu reuseste nimeni sa il opreasca. Da s_au pus sanctiuni, au scos 7 banci rusesti din swift , cele ce nu au tranzactii ce privesc combustibilul dat europenilor , le au scos echipele de peste tot, le au inchis diverse canale mass media , aprovizionarea tarii cu produce din afara va fi restrictionata dar.nu prea se vad efecte. Si ce ma mira fantastic e ca imaginile astea de razboi sunt cam.ca cele din 1940 . Am citit aici ca nu sunt antenati ukranienii sa foloseasca arme performante dar nu stiu , toy imi da ceva cu virgula.

 

rusii care n-au Cash nu pot cumpara nici un bilet de metrou. Sint cozi uriașe la atm sa scoată Cash, dar banii din automate se vor termina. Ce vor face arunci? Azi au fost arestați copii de grădinița care protestau cu învățătorii împotriva războiului! Încetul cu încetul și cei mai orbi ruși or sa vadă ca trebuie sa scape de tiran

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...