Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Razboi in Europa


Recommended Posts

Pai pina Acu o saptamina aveau acces la tot, ma îndoiesc ca intr-o saptamina li s-a tăiat accesul la absolut tot ce are legătura cu lumea exterioara. 

Eu nu cred ca au avut vreodata acces necenzurat la tot. Saptamana trecuta Putin a inchis ultimele 2 entitati jurnalistice independente (un post de radio si un ziar, parca) , a limitat f mult accesul la retelele sociale, la site-uri . Am vazut o miscare ingenioasa pe net, europenii le vorbesc rusilor despre ce se intampla in Ucraina in recenzii  pe care le scriu la hoteluri /restaurante din Rusia. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Despre discursul lui Biden, Michelle, te inseli. A fost un discurs excelent, subtil si ff bine ancorat in realitate. Michelle, esti prea orbita de preferinta ta politica, sorry!

 

E vorba de facts, nu de feelings.

Vrei sa spui ca nu a adevărat de ce s a intimplat in Afganistan? Sau cu ilegalii, sau cu economia, cu pretul la benzina?

, cu inflația? Asta e realitatea , ne izbeste in față...discursurile sunt apa de PLOAIE și bătutul din palme cand ei au  iahturile din port

Acum cu războiul , daca și aici o da în bara...asta e de proportii globale.sper ca măcar un lucru bun sa faca. Atât. 

 

Are o popularitate atat de scăzută ca, chiar și numerele umflate sunt patetice... 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar dacă rusii știu adevarul, dacă ies în strada sau vorbesc ceva și ei si familia lor risca închisoarea. Siberia e mare... e loc suficient. Le e frica sa iasa...deși poate asta e singura solutie.

Asta fost în Belarus și acum revoluționarii de acum vreo 2-3 ani sunt în pușcărie. Și pușcăriile lor nu sunt ca cele din America unde joaca basketball și își fac studii pe net.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Am auzit ca cine vrea se poate înscrie sa mearga sa lupte pt ucrainieni...rezerviști de peste tot în lume s au înscris. Aici în San Francisco se aduna aplicații din california. cica s a pus recompensa pt cine îl omoară pe Putin dar nu mi vine sa cred ca doar 1 mil.

 

si de la noi au plecat la lupta. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...