Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Razboi in Europa


Recommended Posts

Asta e o motiv sa-l lasam sa-si faca de cap ? 

A invadat o tara straina, omoara oameni. 

Mai conteaza idiotii care raman de partea lui ? 

Trebuia altfel actionat, ramin la ce am spus ca Ukraina nu a avut scoala de diplomatie corespunzatoare...ma rog, atita timp cit un popor mare ca cel rus, este convins ca Putin actioneaza corespunzator...va fi greu de inlaturat din interior.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gata, mersi, e ok asa, se vede cum trebuie.  [flo2]

 

Am cautat-o si eu pe net, dupa titlu, dar nu am gasit-o pe google, la imagini. De aceea ti-am si cerut-o.

 

Fata de alte tari, vad ca stam binisor, nu importam prea mult de la rusi...

 

https://www.facebook.com/covid19.roeim/

 

Nu pot sa pun alta poza, dealtfel nu mai prea pot pune poze pe DC in ultima vreme. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord ca nu sunt de pus in rama nici politicienii ucrainieni daca se considera faptele ultimilor 10 ani de exemplu dar  in nici un caz asta nu justifica atacul armat asupra lor. Bombardamentele si suferinta aduse de razboi trebuie oprite cat mai repede . Deja au o saptamana de cand traiesc in teroare atatia oameni in Europa secolului 21. Mie mi se pare de necrezut . 

Duoa atatia ani de discutii peste discutii , orgazatii peste organizatii ca la un moment dat nici nu mai stii cate organizatii exista pentru acelasi scop , fundatii si asociatii europene si la ce nivel vrei , am ajuns acum toate dar absolut toate sa isi dovedeasca inutilitatea. Ajunge un nebun pentru asta . 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

corect.

 

Pe mine ma deranjeaza enorm aceste comentarii legate de defectele fizice ale unora. Ca sa pastram proportiile, sa ne imaginam cat de bine s-ar descurca oricare dintre doamnele inversunate sa vorbeasca in fata a 20 de oameni....Si sa vedem cate greseli de citire ar face...

 

Este ff usor sa vorbesti din fotoliu!

de care defecte fizice vorbesti? B e politician de o viata, de cand majoritatea de aici erau in scutece...numai de vorba a fost bun ca altceva nu a facut nimic.

 

iar acum de ce a mai candidat la presedentie daca nu mai e in stare sa vb,

si asa stie toata lumea ca e doar de poza...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Acelasi T care a declarat ca Putin a facut o miscare de geniu in Ucraina si de nenumarate ori inainte a spus ca e prietenul lui si il admira mult. Mai are buci Trump de cat de pupat e ?!

ce bine am ajuns acum cu razboiul la fundu nostru dar fara twitterele lui T… 

 

a fost vreun conducator care sa nu dea mana cu P si sa nu-i cante in struna??? 

 

lumea in loc sa se uite la P. toti cu ochii pe T ce a mai zis si făcut… nu l au lasat o secunda.

Si acum ăstora de aici le tzitzie fundu ca va câștiga la alegeri si încearcă sa l înfunde .

Mi e sila de ce am văzut in ultimii ani… pur si simplu sila de toată politica asta de rahat.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dar ce au facut cu bilioanele primite?

din cate am inteles eu, stiau ca vor fi atacati candva.

 

din 2014 numai america le-a dat peste 2.5 bilioane pt armament....iar acum se bat cu cutite de bucatarie...

Serios!? e o metafora pe care nu am inteles-o eu, sau tu chiar crezi asta?! Asa v-au zis la Fox News ?  [batcap]

 

 

Eu habar nu am cate bilioane a primit Ucraina, dar mi se pare mai mult decat logic si evident ca sunt bine inarmati si pregatiti. La ce a trimis Putin acolo, fara armament nu ar fi rezistat nici 2 zile. Tu chiar crezi ca zecile de avioane rusesti si gramada de tancuri si vehicule militare distruse au fost nimicite cu prastii si cutite de bucatarie!??! 

Da, civilii ucraineni nu au arme, cum are orice american, dar personal, cred ca asta e in ajutorul lor. Pot iesi pe strazi sa se opuna tancurilor rusesti cu mainile goale si  astfel sa ii destabilizeze moral pe rusi (carora li s -a spus ca merg acolo ca eliberatori si ucrainenii ii vor primi cu flori sibucurie)  fara sa fie macelariti (si soldatii rusi sunt oameni si nu ii vad tragand cu sange rece in civili neinarmati).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce bine am ajuns acum cu razboiul la fundu nostru dar fara twitterele lui T… 

 

a fost vreun conducator care sa nu dea mana cu P si sa nu-i cante in struna??? 

 

lumea in loc sa se uite la P. toti cu ochii pe T ce a mai zis si făcut… nu l au lasat o secunda.

Si acum ăstora de aici le tzitzie fundu ca va câștiga la alegeri si încearcă sa l înfunde .

Mi e sila de ce am văzut in ultimii ani… pur si simplu sila de toată politica asta de rahat.

Stai calma ca esti singura careia ii pasa de ce face si ce spune Trump de tot insisti sa il aduci in discutie. Aici nu e vorba de alegerile din America si de republicani vs democrati.  Momentan nu ne pasa deloc de politica interna de acolo. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...