Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Razboi in Europa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1,2k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cred ca e din aceasi categorie cu trupa lui Selenskij 8din tinerete) in pantofi cu toc.

 

)probabil sa arate ca el comunica cu poporul, ca e ascultat de popor, ca e in mijlocul poporului...)

pe asta n-am vazut-o, cu pantofii cu toc. Poti sa dai un share?

 

Adevarul e ca majoritatea pozelor de le vedem zilelele astea, de amandoua partile, e fake, scoase din context sau din alt context. Este extraordinar de multa manipulare, iar noi umplem forumurile, tocim  penitele, ne certam, ne admonestam, iar altii se joaca cu soarta noastra.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

D

 

Asta ai inteles tu ca nu respecti regulile forumului?????

Deloc, tu nu ai inteles raspunsul meu.

Repet: am dreptul sa postez aceste poze si oricare altele (cat timp nu incalc vreo regula a forumului) si nu le voi retrage, chiar daca pe tine te irita.

Prin ele mi-am exprimat un punct de vedere, nu ca as avea nevoie sa ma justific.

 

Si pe mine ma irita unele comentarii de aici, dar este ok, suntem diferite si avem pareri si perceptii diferite.

 

Exemplu: in pozele sau video-ul (fals sau nu) cu stewardesele, cineva percepe ca fetele alea "ii sorb cuvintele lui Putin". As zice: "really?", dar ma abtin sa mai dezvolt subiectul, fiecare vede ce vrea probabil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

D

 

Deloc, tu nu ai inteles raspunsul meu.

Repet: am dreptul sa postez aceste poze si oricare altele (cat timp nu incalc vreo regula a forumului) si nu le voi retrage, chiar daca pe tine te irita.

Prin ele mi-am exprimat un punct de vedere, nu ca as avea nevoie sa ma justific.

 

Si pe mine ma irita unele comentarii de aici, dar este ok, suntem diferite si avem pareri si perceptii diferite.

 

Exemplu: in pozele sau video-ul (fals sau nu) cu stewardesele, cineva percepe ca fetele alea "ii sorb cuvintele lui Putin". As zice: "really?", dar ma abtin sa mai dezvolt subiectul, fiecare vede ce vrea probabil.

Hai s-o lasam balta...nu cred ca cineva doreste sa-i vada moaca lui Putin, mai mult decit e nevoie!!!Daca era ceva ce nu am mai vazut...as fi inteles, insa pozele astea circula pe toate retelele de socializare!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce n-am inteles inca este, care a fost logica pt care au difuzar videoul ala. Cce anume au vrut sa arate? Ca era exact ca nuca in perete...

Eu cred ca asta e pur si simplu felul in care Putin isi comunica, de fapt, adversarilor si propriei populatii deopotriva, propria realitate. Fetele l-au intrebat "de ce acum" si alte intrebari invatate pe de rost, bineinteles, si el a raspuns furnizand acele informatii pe care voia ca Occidentul sa le auda.

Putea sa fi fost oricine altii in locul fetelor alea, muncitori, elevi,etc. Bine ca nu au fost copii de gradinita...

 

Mai cred ca dupa numeroasele speculatii ca e paranoid, se izoleaza de toti inclusiv de cei apropiati, a vrut sa arate ca nu e asa, ca el sta la masa cu oamenii (dar numai cu femeile haha). Pentru un misogin ca el, e logic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe asta n-am vazut-o, cu pantofii cu toc. Poti sa dai un share?

 

Adevarul e ca majoritatea pozelor de le vedem zilelele astea, de amandoua partile, sunt fake, scoase din context sau din alt context. Este extraordinar de multa manipulare, iar noi umplem forumurile, tocim  penitele, ne certam, ne admonestam, iar altii se joaca cu soarta noastra.

Sunt de acord cu tine, eu incerc sa ma distantez de orice informatie obtinuta prin intermediul FB, de exemplu(eu doar asta posed),

 

Nu pot da share ca nu mai stiu pe unde am vazut videoul asta...oricum e un mare fake.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai s-o lasam balta...nu cred ca cineva doreste sa-i vada moaca lui Putin, mai mult decit e nevoie!!!Daca era ceva ce nu am mai vazut...as fi inteles, insa pozele astea circula pe toate retelele de socializare!!!

De acord, las-o balta si tu cu comentariile despre Zelensky si pantofii cu toc, din aceeasi categorie, scuza-ma, cu comentarii ale rusofililor de pe retelele sociale. Nu cred ca cineva de aici, cu foarte putine exceptii, doreste sa le citeasca.

 

Sunt constienta ca acest comentariu e deplasat, l-am scris cu titlu de exemplu. Mi-ar place sa nu mai primesc indicatii ce ar trebui sau nu sa postez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...