Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Lemonade time ladies


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Monica, bravo!! Vacanta placuta acum!

 

Elkia, sa va fie de bine vacanta! Ati fost in croaziera deci?

 

Si noi suntem in vacanta in 2 saptamani! Abia astept!

La Maya s-au inchis mediile luni, dar mai au scoala pana pe 27. Eva pana pe 7 iulie, brrrr.

Maya a terminat f bine anul, cu 18,35. 

La anu si noi cu emotii pentru brevet. Nu conteaza la nimic nota si nici daca il iei sau nu :))), e asa sa vezi care e faza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello ladies,

 

mcoca,

felicitari  [flo2] super medie.

 

unde mergeti in vacanta ? 

Si ado are medii f  bune(cea mai proasta find la arts plastique  [bib] ), se pare ca toata clasa au deja minimul de puncte la brevet, luat din note. Urmeaza examenul. 
Si a primit si evaluari f f frumoase de la profesori. L am intrebat ce a declansat sa fie asa serios si sa invete si nu stie sa mi spuna. Exposeul ala pt oral cred ca l-a repetat de 10 ori pe zi.

 

Elkia, deci trebuie sa mai dea teoria pt carnet? Bafta.  [flo2]

 

Dana, ce face Ale? cum a terminat cu scoala ? 

otilia, daca nu are unde folosi buletinul, nu prea are rost sa l faceti.

 

Vreau sa fac o lista cu ce putem vizita pe langa casa, deocamdata nu avem nimic planificat. Yeeee

 

week end frumos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Mcoca ! sunt faine ultimele zile de scoala, cand sunt mediile incheiate si doar se distreaza  [flo2]  

 

J felicitari si ptr ado si trupa  [flo2] , se desteapta ei pe masura ce cresc. 

 

Monica si Corina, ati scapat de examene !  [flo2]  [flo2]  Acum va puteti relaxa, ce-a fost mai greu a trecut. 

 

Azi a iesit maica-mea din spital dupa operatia de fiere. Miercuri a internat-o si operat-o , azi e deja acasa. Se simte bine si e vioaie, e fericita ca s-a luat de-un gand. Interactiunea cu spitalul a fost foarte ok, i-am facut programare la dr chirurg in policlinica, ne- a dat bilet de trimitere catre spital, acolo a preluat-o un infirmier si eu n-am avut voie sa intru pe sectie, dar infirmierul m-a sunat cand a intrat efectiv in operatie. apoi am putut-o vizita in orele de vizita ( 2ore/zi )

 

Operatiile de cataracta le va face candva in toamna, dr oftalmolog a zis s-o lasam sa-si revina ca la varsta ei organismul are nevoie de timp. 

 

In rest pandemia a trecut si orasul si-a revenit. 

Sapt trecuta au fost zilele orasului, acum avem un targ de dulciuri si unul de fructe de mare si apoi in fiecare week-end este un eveniment. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza, 

 

[cit]  [cit]

a trecut si valul de caldura, sper. Am stat cu umbrelele de soare deschise, jaluzelele trase, draperiile trase peste  .
Ieri am reusit sa facem o iesire la lac.
E un lac de munte, cu apa gheata, mai greu accesibil( drum in panta, parcarea mai departe) , dar a fost super. Am facut un pick nick si ne am mai racorit putin. Daca in oras erau 37 gr, acolo sus erau numai 29.

 

saptamana se anunta plina, ca deobicei. L joaca teatru, iesire la muzeu, predau manualele la scoala, pregatim prajituri, la club avem remiterea de centuri si diplome, etc  [bib]

 

o saptamana reusita  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...