Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Lemonade time ladies


Recommended Posts

Si fiica-mea si-a gasit un ”job” saptamana asta, indruma candidatii care se inscriu la universitate, spre ce sala sa mearga, la ce etaj etc. Are un cartonas la gat pe care scrie "voluntar" si e foarte mandra  .

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si fiica-mea si-a gasit un job saptamana asta, indruma candidatii care se inscriu la universitate, spre ce sala sa mearga, la ce etaj etc. Are un cartonas la gat pe care scrie "voluntar" si e foarte mandra  .

 

Ce fain!! Bravo ei!

 

Aici nu poti face mai nimic inainte de 16 ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mcoca, ce mult s-au maturizat fetele !! Domnisoare in toata regula !!  [flo2]  [flo2]  

Criza de fiere ? Medicul care s-a ocupat de sotul meu si apoi de maica-mea zice ca nu sunt 2 persoane operate de fiere care sa reactioneze la fel, ptr fiecare exista o reactie diferita.  [fri]

 

Eu-s nervoasa acum ca mi se desprinde tocul de la sandale. Mi-am luat anul asta a3a pereche de sandale la fel ( nu intr-un an, cativa ani la rand )  acelasi model de la acelasi magazin, doar ca anul asta n-am avut noroc de ele. Mi s-a parut de la inceput ca nu stau pe picior la fel ca celelalte si acum asta. 

 

Ale nu vrea sa lucreze nimic ( nu ca ar avea unde ). Zice ca mai leneveste ceva si-apoi se-apuca de invatat. Nu are teme de la scoala deloc, nu au primit, cred ca se gandeste ea ca ar trebui sa faca ceva. Acum stau sa vad cand chiar incepe.  [fri]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, da, au crescut mai :). 

Mai cu fierea asta, ce sa spun, eu nu am avut probleme deloc. Singura data cand am facut o griza cu dureri groaznice, a fost cand m-au operat. Apoi gata, totul ok. Acum 2 ani, am mancat nicte mici grasi, pe care nu i-am digerat cumva, si am avut apoi o oboseala si o greata crunta 3 zile. Acum, la fel, am mancat niste carnati afumati care mi-au picat rau, si am avut aceleasi simptome. Si mici, si carnati mananc regulat. de ce atunci, nu stiu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-am logat special pentru că am admirat fetele tale Coca. Sunt wow. Au așa atitudine ☺

Ce ghinion cu bolitul în vacanță. Bine, nici în celelalte zile nu e de dorit. Pe unde mergeți în Apuseni?
 

Noi am ajuns la mama și azi am fost la mormântul tatei. Adică o zi tristă. Avem tot felul de treburi. În general administrative și curățenie. Și tușesc.

 

Dana, industria trebuie să meargă . Eu am găsit o pereche de sandale de acum 5 ani. Le-am pus în picior și când colo se dezintegra talpa. N-am mai pățit așa ceva. Mai am o pereche identice în Norvegia. Le-am cumpărat următorul an dar probabil sunt același lot, aceeași vârstă. O să le verific măcar să știu dacă le arunc sau nu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

coca, frumoase fete, super! si vacanta voastra pare deosebita. ma bucur ca ai scos-o la capat cu clientul. imi pare rau ca ati avut probleme cu sanatatea

 

dana, ce bine pare ca s-a distat Ale in librarie! ce enervant cu tocul de la sandale!

 

Ioana, bravo voluntarei tale! ma tot minunez ce diferentza intre fete si baieti. pe ai mei cu greu i-ai prinde la voluntariat "neobligatoriu" :D

 

otilia, cand a plecat tatal tau? hugs. vizita mea fulger in Ro la inceputul anului a fost pentru tata. covid.de azi pe maine. 

 

Didi, tu mereu pe fuga si pliiina de activitati!

 

j, ce frumoase poze si locuri. 

 

va las si eu poze de noapte de la mine de pe terasa. paharul de vin nu vi-l arat :)))

 

post-113720-0-53305000-1657676839_thumb.jpg

 

post-113720-0-05752800-1657676899_thumb.jpg

 

post-113720-0-53305000-1657676839_thumb.jpg

post-113720-0-05752800-1657676899_thumb.jpg

post-113720-0-53305000-1657676839_thumb.jpg

post-113720-0-05752800-1657676899_thumb.jpg

post-113720-0-53305000-1657676839_thumb.jpg

post-113720-0-05752800-1657676899_thumb.jpg

post-113720-0-53305000-1657676839_thumb.jpg

post-113720-0-05752800-1657676899_thumb.jpg

post-113720-0-53305000-1657676839_thumb.jpg

post-113720-0-05752800-1657676899_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

coca, frumoase fete, super! si vacanta voastra pare deosebita. ma bucur ca ai scos-o la capat cu clientul. imi pare rau ca ati avut probleme cu sanatatea

 

dana, ce bine pare ca s-a distat Ale in librarie! ce enervant cu tocul de la sandale!

 

Ioana, bravo voluntarei tale! ma tot minunez ce diferentza intre fete si baieti. pe ai mei cu greu i-ai prinde la voluntariat "neobligatoriu" :D

 

otilia, cand a plecat tatal tau? hugs. vizita mea fulger in Ro la inceputul anului a fost pentru tata. covid.de azi pe maine. 

 

Didi, tu mereu pe fuga si pliiina de activitati!

 

j, ce frumoase poze si locuri. 

 

va las si eu poze de noapte de la mine de pe terasa. paharul de vin nu vi-l arat :)))

 

attachicon.gif20220712_212824.jpg

 

attachicon.gif20220712_212722.jpg

 

Imi pare rau Q, atunci chiar m-am gandit ca o vizita fulger nu suna prea bine.  

 

Eu pun pozele temporar pe facebook si de-acolo cu copy/paste, altfel nu mai merge deloc de la mine sa pun poze pe DC. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 ma tot minunez ce diferentza intre fete si baieti. pe ai mei cu greu i-ai prinde la voluntariat "neobligatoriu" :D

 

 

 

Si eu. Dupa 14 ani, inca ma minunez ce diferenta este intre a creste un baiat si a creste o fata.

Daca nu as fi avut-o pe fiica-mea, muream crezand ca nu exista copii care se cresc usor, de la sine. Eram convinsa ca asa ceva nu exista.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...