Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Lemonade time ladies


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[cit]  [cit]

 

dana, multumim de cafea. Chiar e nevoie dupa o nopate calduroasa si prost dormita.

 

Otilia, alergatura si la voi.

 

Ioana, si eu sper ca ati vizitat si lucruri frumoase pe langa santier. Sa vezi peste doi ani ce o sa fie.

 

Am vrut sa pun niste poze. Evident ca nu merge. Mai scriu asa din inertie, dar asa o bataie de joc  este la adresa userilor. Pacat.  [:-/] 

Am fost la o piscina din asta natur, cu stuf pe margine si pietris in bazine. Fara clor in apa, cu gazon mult pe langa. F , f frumos.

 

Elkia, ultima zi. Yeee   sa va bucurati din plin de vacanta. 
 

[flo2]  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare salutare,

 

in sfarsit vacanta!!!   prima zi.   am copil in clasa 12 si inca unul clasa 10.

 

azi la ora 4:30 mi-au plecat musafirii. sunt cam obosita, sunt la birou. dar a fost asa de bine.  [il]

 

intre timp am intrat in cateva belele. sa vad cum le rezolv [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elkia, vacanta placuta!! 

Da, fructele din poza 2 sunt corcoduse. Sunt copaci salbatici, cresc spontan pe malul lacului. Sunt si galbene mici si mai mari, rosii. Tare bune si aromate! Am pus intr-un ghiveci samburi anul trecut si au crescut 2 plantute, le punem in pamant in curte la toamna. Iese o tuica tare buna si aromata din ele  

Cand eram mici ne facea mama compot din corcoduse verzi. Asa, crude, nu prea mancam, prea acre erau! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pus intr-un ghiveci samburi anul trecut si au crescut 2 plantute, le punem in pamant in curte la toamna. Iese o tuica tare buna si aromata din ele  

 

confirm ! Iese tare aromata.  [bib] 

aici in zona nu prea se gasesc corcoduse.

 

Ieri am amenajat putin terasa, am cules si rosioare mici din productia proprie , yeee. Azi e de terminat treaba (inclusiv curatat si spalat terasa) 

 

Cu ado am vorbit ieri un minut.  E frumos in cantonament/  e mega obosit. Ieri au facut excursie de 15 km.

 

o zi frumoasa tuturor  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello voua, vestea buna este ca zi e vineri. 

 

MI-e somn si vreau sa lenevesc, canicula asta ma termina. Se pare ca de acum incolo max nu vor mai depasi 30grC la mine. 

 

Azi Ale scapa de aparatul dentar. Cred ca doar un retainer pe interior ii pune si/sau ceva ptr noapte. Nu stiu, vedem. Merge singura, procedura dureaza 1.5ore, nu pot pleca de la serviciu. Se descurca ea. Nici nu-mi vine sa cred ca au trecut 2.5ani deja.  [ph34r]

 

Vreau sa merg la cumparaturi azi si cam atat.

Ale vrea la piscina, dar au crescut pretul de 2.5ori  [fal] , de unde era 40ron/pers in week-end acum este 100ron/pers. Adevarul este ca au masa inclusa la pranz. Alte piscine nu au si bazin in interior si sauna cum are asta care ne place. 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ale vrea la piscina, dar au crescut pretul de 2.5ori  [fal] , de unde era 40ron/pers in week-end acum este 100ron/pers. Adevarul este ca au masa inclusa la pranz. Alte piscine nu au si bazin in interior si sauna cum are asta care ne place. 

Ce preturi  [ph34r] Noi la piscina la elvetieni am dat 6 franci intrare adult, 3 franci de copil.

Poti sa faci si abonament si iesi si mai ieftin. E adevarat, ca vii cu mancarea/ bautaura de acasa :5 franci o cola, 12 un hamburger, 3 franci un biscuit. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...