Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Lemonade time ladies


Recommended Posts

Saptamana viitoare copii au vacanta. Zilele astea deja Rares intrase in atmosfera, mornaie dimineata la trezire, se plange ca nu mai are nici un chef.  Nu cred ca mergem nicaieri, nu facem nimic deosebit, Vor dormi mai lung, se vor relaxa si odihni. 

 

Duminica o vom sarbatori pe mama soacra, care implineste 70 de ani. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Judoka, felicitari fetei si mult succes!! 

 

Dana, multumesc! Ei au acumulat si multe frustrari pt ca se pare ca si la competitii de acest nivel inca se practica "romanisme" cu favorizarea unor echipe in detrimentul altora, sper doar sa ii ambitioneze si sa nu renunte, pentru ca e un proiect tare fain, o experienta diferita de ce traiesc zi de zi la scoala. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Laura pentru premiu, pentru participare si implicare! Pare o experienta tare faina.

 

Judoka, bafta mai departe sa aive de lucru. E bine sa ai experienta si din perspectiva arbitrului!

 

Dana, ce nasol ca s-a speriat fata. Totusi, nu cred ca a fost asa mare, nu? Am experimentat unele mai mari in 86, 90, 2004. Unul mai mic la etajul 10. Unul la universitate chiar tare senzatia. Am zis ca vine cladirea peste un copac. Acolo aproape era si statie seismica a universitatii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Laura pentru premiu, pentru participare si implicare! Pare o experienta tare faina.

 

Judoka, bafta mai departe sa aive de lucru. E bine sa ai experienta si din perspectiva arbitrului!

 

Dana, ce nasol ca s-a speriat fata. Totusi, nu cred ca a fost asa mare, nu? Am experimentat unele mai mari in 86, 90, 2004. Unul mai mic la etajul 10. Unul la universitate chiar tare senzatia. Am zis ca vine cladirea peste un copac. Acolo aproape era si statie seismica a universitatii.

 

Au fost 2 in 2 zile consecutive, cele de la Gorj, de 5.2 si 5.7, dar ideea este ca noi nu suntem in zona seismica, la noi nici cutremurul din '77 nu a fost semnificativ. Asa ca este destul de ciudat de experimentat. Sora-mea a zis ca s-au plimbat scaunele cu roti si s-au miscat monitoarele calc, inclusiv frigiderul s-a miscat. 

Prin comparatie, eu eram la casa in momentul acela, sedeam pe podea ( cautam ceva intr-o cutie ) si n-am simtit nimic, iar a 2a zi eram in masina. 

Azi noapte a fost altul, de magnitudine 4, sotul meu s-a trezit atunci. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...