Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Apa proaspata pentru flori si cafea pentru pinguini


Recommended Posts

13 iunie e prima zi de vacanta. 

Ai mei au amandoi vineri test la matematica. La Bianca  profesoara de chimie le-a zis marti ca le mai pune o nota pe probleme lucrate in clasa si gata. Azi ( cand e zi libera in Romania), la ora 16:30 le-a trimis mesaj pe grupul de whatsapp ca maine dau test din 3 capitole.  Am lucrat si eu un an in invatamant, am crescut cu profesori in casa, dar eu asa aberatii si actiuni impotriva copiilor si de ucidere a oricarei dorinte de a invata si a merge la scoala cu placere  cum vad la copiii mei in ultimii ani, tare greu imi e sa le inteleg logica si scopul pedagogic. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 732
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Azi am cumparat un gratar electric Tefal. Nu era pe stoc in magazin. Sper sa vina maine sau poimaine.

Imi doream de mult asa ceva, sa il pot folosi in curte si la iarna in casa pentru portii mici de mancare.

 

toate s-au scumpit. Am ramas cam dezamagita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Somonul la Lidl de la 70 lei kg, e 100. nu mai fusesem de vreo luna jumate, am ramas  [zirea] tot ce luam inainte, acum ma costa dublu si ceva, nu iau nimic in plus.  si cred ca e doar inceputul, din pacate.

 

Sa fim sanatosi sa rezistam cum putem fiecare!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Profii ăștia care dau teste în ultimele săptămâni cred că nu au note destule pe ultima sută de metri. Nu e o scuză, e o explicație. .

Ce-au facut un an de zile, de n-au dat teste si note. Tot anul am auzit " azi n-a venit profa" pe la o sumedenie de ore. Balul s-a terminat la 12.30 azi noapte si ea da test la prima ora, in conditiile in care au 2 ore de bio, una de la 8 si una de la 12. Asa sunt unii, vor sa-si arate muschii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Profii ăștia care dau teste în ultimele săptămâni cred că nu au note destule pe ultima sută de metri.

Nu e o scuză, e o explicație.

 

Totul s-a scumpit și aici și de-abia mă mai descurc

 

Viviana, și eu am grătar electric și îl ador 

.

Sau dau teste pentru marire de note? Habar nu am.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...