Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Apa proaspata pentru flori si cafea pentru pinguini


Recommended Posts

  • Răspunsuri 732
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am văzut acum o știre pe FB despre un festival în Buc. Viviana, sper că Silvi e ok.

Da, e ok. Se distreaza. 

Am citit si eu stirile despre abuz de diverse subtante. Nu exista festivaluri fara incidente legate de droguri.

Si nici festivaluri in care autoritatile sa nu faca abuz de functie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, azi e balul. Se întâlnesc la școala la ora 14 și la 15.30 merg in parada cu mașini decapotabile, doi câte doi, de la liceu pana lângă port, unde e sala unde are loc balul. Se opresc in parc, lângă mare, Pt poze și întâlnire cu cei care vor sa ii vadă.

 

Ultima zi e vineri, încep la 6 dimineața și termina…cam tot atunci, ziua următoare. :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineata!

 

Mihaela, cum a fost la bal? ai voie sa ne pui o poza? 

 

Fleur, sanatate multa, sa treci cu bine de toate investigatiile! vacanta frumoasa sa aveti!

 

strumphy, inca o sarbatoriti pe regina? unde ati disparut?

 

am vazut si eu stirile cu saga...totusi eu nu cred ca toti tinerii sunt beti si drogati. cred ca majoritatea sunt tineri care vor sa se distreze, sa asculte muzica buna, sa se distreze. asa vreau sa cred. 

 

astazi muncesc in alt sediu. mai am si maine si apoi sunt libera pana marti. deabia astept sa am cinci zile de relaxare. mi-am propus sa nu fac nimic. joi merg cu Iuli la serbare de final de gradi si apoi vreau sa plecam la mare. duminica avem hram la manastirea de la noi de la tara. vreau doar sa ma plimb, sa mananc si sa dorm. sa vad daca imi iese

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineata!

 

Mihaela, cum a fost la bal? ai voie sa ne pui o poza? 

 

Fleur, sanatate multa, sa treci cu bine de toate investigatiile! vacanta frumoasa sa aveti!

 

strumphy, inca o sarbatoriti pe regina? unde ati disparut?

 

am vazut si eu stirile cu saga...totusi eu nu cred ca toti tinerii sunt beti si drogati. cred ca majoritatea sunt tineri care vor sa se distreze, sa asculte muzica buna, sa se distreze. asa vreau sa cred. 

 

astazi muncesc in alt sediu. mai am si maine si apoi sunt libera pana marti. deabia astept sa am cinci zile de relaxare. mi-am propus sa nu fac nimic. joi merg cu Iuli la serbare de final de gradi si apoi vreau sa plecam la mare. duminica avem hram la manastirea de la noi de la tara. vreau doar sa ma plimb, sa mananc si sa dorm. sa vad daca imi iese

Asa si este.

Saga  a fost si anul trecut. Incidente, chestii, la fel.  Nu imi amintescc sa fi suscitat atata interes prin presa si pe fb.

Si nici nu imi amintesc ca cine a mers acolo sa fi fost considerat un fel de paria care s-a dus acolo sa se drogheze si sa dea din cap.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Servus pinguini

 

Am petrecut un weekend fain...vineri am dat o fuga la mexicani, nu am mai facut de mult prezenta  sambata eu la sport 3 ore, dupa somn si dupa Netflix  duminica am fost la restaurantul portughez si am mancat carne pe piatra incinsa...ieri am fost la drumetie pe munte, a venit si cumnata cu noi...dupa am mancat la restaurantul de la lac, a venit si fratelo  a fost faina plimbarea, am avut noroc si de vreme frumoasa (nu ft cald, dar fara ploaie...ideal pt drumetii)..aseara am picat lati, am dormit ca aia mici 

 

Azi am trecut pe la birou, diseara ne vedem cu prietenul Beat in oras, la o bere  [bere]

 

Festivaluri sunt si aici...oi negre sunt peste tot...am auzit si de sex, droguri, multa bautura...dar nu putem baga toti participantii in aceeasi oala...avea si mandra bilete pt 3 zile in iulie la un festival, dar inca e in Seoul...asa ca am anulat si a primit banii inapoi...mergea cu prietena ei.

 

Pt mine incepe numaratoarea inversa   mai e putin si-mi vad copila...dupa 8 luni...de-abia astept  [il]

 

O zi faina sa aveti. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...