Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

La multi ani tuturor copiilor!


Recommended Posts

La multi ani copiilor DC, indiferent ce varsta au acum, cat de mari sunt - ei au crescut sub ochii si tastele noastre!

 

Ganduri  speciale catre toti copilasii DC, care nu au treccut de adolescenta, abia asteptam ca noi astea mai purii sa sarim cu sfaturile  . Ca avem tolbe pline de iubiri neimplinite, fumat, baut, clubbing, bacalaureate, intrari la facultate si primul job.

 

La multi ani copilului din fiecare mama!

 

La multi ani tuturor copiilor din lume pentru al caror drept la pace, hrana, sanatate ar trebui sa luptam! Chiar din fotolii  [flo2] 

 

 

PS: ganduri speciale baiatului de Andacos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

 

PS: ganduri speciale baiatului de Andacos!

M-au emotionat pina la lacrimi cuvintele tale, stii tu de ce ai scris asa ceva, da..cred ca al meu copil(nu conteaza virsta in momentul de fata) este dublu afectat in aceste momente,isi face si pentru mine griji, nu numai pentru sotul meu, insa am primit atita sprijin de la el si a avut atita grija de mine( si inca are) ...cum nu va puteti inchipui.

 

Intotdeauna am stiut ca ma pot baza pe el!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Buna mamici,

 

Acum ca se aproprie iar 1 iunie, ma gandeam sa va intreb ce jucarii noi si educative ati mai gasit voi pentru cadoul de ziua copilului ? 

 

Eu am descoperit recent jucariile numite stem, care dezvolta interesul copilului pentru stiinta, tehnologie si matemica.

 

Am achizitionat deja cateva de pe emag, dar le-am gasit si pe www.pitikot.com la un pret mai bun si cu cod de 10% reducere.

 

Voi ce recomandari imi mai puteti face ?

 

Multumesc, o zi buna !

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...