Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Buna ziua! 

Fiind mamici sau viitoare mamici poate v-ati confruntat ca si mine cu probleme ale tenului.

Sa nu mai vorbim despre ochi obositi si cearcane sau linii fine aparute peste noapte! 

Recent am avut ocazia sa descopar doua produse pe care imi doresc sa le si recomand.

Este vorba despre brandul Vichy, 

Vichy mineral89 booster si vichy mineral89 eye.

Le am folosit cu succes in ultima perioada.

Desi sunt mamica mi-am construit o rutina de ingrijire pentru fiecare dimineata si seara, cat doarme copilul sau cu el langa mine....nu conteaza. Dar simt ca trebuie sa am grija si de mine.

Rutina mea consta in curatare, aplicarea unui ser si hidratare. Iar in fiecare dimineata folosesc spf.

De cand am introdus in rutina si cele doua produse vichy am observat o revigorare a tenului...

in fiecare dimineata si seara aplic cate o picatura din gelul pentru ochi vichy mineral89 si masez delicat pana se absoarbe,iar apoi aplic cateva picaturi de vichy mineral89 booster pe intregul ten.

Ulterior aplic fie crema mea hidratanta obisnuita fie fond de ten.

Ce am observat dupa folosire si care este experienta mea:

un ten hidratat 

un ten mai luminos 

ochi care nu mai par mereu obositi 

asadar va recomand si voua cele doua produse daca sunteti curioase sa le testati. 

#vichyromania #buzzmineral89

 

post-276100-0-45474700-1657438190_thumb.jpg

post-276100-0-45474700-1657438190_thumb.jpg

post-276100-0-45474700-1657438190_thumb.jpg

post-276100-0-45474700-1657438190_thumb.jpg

post-276100-0-45474700-1657438190_thumb.jpg

post-276100-0-45474700-1657438190_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

In primul rand trebuie sa avem grija de sanatatea noastra si sa lasam deoparte viicile care doar ne uratesc. Am citit aici de ce avem cearcane si m-am hotarat sa reduc numarul de tigari pe zi. Cu alcoolul oricum nu prea le am, poate o bere la 0.33 din cand in cand. Am primit o mostra de la Vichy cu boosterul asta si cand am vazut cat cost am zis ca este mai sanatos sa ma hidratez, sa ma culc cat sa dorm 7 ore, sa cumpar mai multe legume si fructe :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...