Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum moare dragostea ?


Recommended Posts

noi avem aproape 3 ani de casnicie,dar pot spune ca dragostea noastra creste pe zi ce trece,ca si increderea unul in celalalt. avem si noi,bineinteles momentele noastre de glorie,in care ma gandesc ce caut eu aici,sau ce cauta el,dar sunt,sau pot spune ca au fost foarte rare,mai la inceput,cand se intalneau cei doi egaisti di noi.acum pot spune ca ma indragostesc si reindragostesc de el aproape in fiecare zi,pentru ca stie sa ma faca fericita din toate punctele de vedere.stie sa vina cu o floare pitita la spate,sau cu o ciocolata,dar ma da pe spate cand vine cu hainute la bebelina noastar de 4 luni,atunci cand mai sarbatorim o luna de viata.suntem foarte fericiti si uniti,iar acum cand trecem printr-un moment mai dificil,suntem si mai apropiati. pluc ca noi ne jucam foarte mult,in doi sau si cu fetita.ne batem cu perne,ne alergam zi jucam leapsa,sau baba-oarba,il pun sa ma mai ceara de sotie sau sa ma mai sarute asa cum a facut-o prima data. ce sa spun?la noi flacara e in plina verva.voua nu vi se pare asa? cand totul pare pierdut este timpul sa crezi in miracole! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_inlove2003/album?.dir=/855cre2"]elenica lu' mamica[/url] http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_inlove2003/album?.dir=/855cre2
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu raman la parerea mea ca nu trebuie sa intretin nimik. De ce as slabi ca sa ma fluiere barbatii si el sa devina orgolios? mai degraba slabesc pentru mine, cea pe care nu trebuie sa o mint sunr eu, nu el. In primul rand trebuie sa mentin flacara increderii in mine, nu sa-i activez lui orgoliul. Si apoi, incredibil, dar am vazut soti care-si tradau nevestele cu niste grase slute de te si intrebai cum or fi putand? si totusi...probabil totul sta in puterea de a crede in tine, in increderea pe care o ai in puterile tale si pe care o afisezi. Singurul pentru care m-am lasat de fumat, am slabit, m-am ingrasat, operat, etc a fost si este fiul meu, atat. Mai aproape de succes mi se pare solutia cu libertatea deplina, pentru ca ea se sprijina in totalitate intr-o incredere in sine totala, iar puterea asta va impune respect, atractie si dragoste majoritatii barbatilor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...