Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Experienta Fiv


Recommended Posts

Buna dragi mamici,

 

Eu sunt o viitoare mamica de 28 de ani care a trecut prin 2 fiv uri si al 5 transfer cu noroc. In martie o sa imi cunosc “fomiciosi” ( am 2 bebelusi in burtica mai mari cu 0 saptamana).

Vreau sa va spun ca nu intodeanuna este importanta clinica, eu am schimbat 2 doctori si acum am fost la stat si am gasit cea mai minunata doctora posibila, cine ar fi crezut ca la stat o sa fiu mai bine tratata decat la privat.

Cand am inceput primele proceduri aveam 25 de ani iar la privat nu prea isi dadeau interesul in tratamentul meu deoarece “sunt tanara” si vesnica replica “ ai timp”

Vreau sa va incurajez sa mergeti spre doctorul pe care il simti aproape nu dupa renumele clinicii sau al doctorului.

Va imbratisez

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...
  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, poti sa-mi spui la ce medic ai mers?eu am facut 2 fivuri nereusite si sunt disperata si fara posibilitati financiare, insa mai vreau sa fac o incercare insa nu stiu unde sa merg,clinica este in Bucuresti?eu sunt din Bucuresti si am 38 de ani si sotul la fel, toate analizele foarte ok mai putin o trompa infundata. Am rezerva ovariana foarte redusa rezultata din ce a iesit si anume am avut doar 2 emrioni foarte slabi calitativ B, B- de z3prima oara, AB si BC z2 (a doua oara), si mi s a recomandat doar cu donate,dar ma gandesc ca poate laboratorul nu e ok si poate in alta parte am mai mult noroc cu ale mele, multumesc.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...