Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Campionatul mondial de fotbal Quatar 2022


Recommended Posts

Aaaa... offf... acum am citit mai jos si am inteleg.... Nu am stiut de sotul tau      ... Imi pare foarte rau, condoleante!  Imi cer scuze ca te-am intrebat, daca stiam...

Imi inchipui ca iti este f greu. Multa putere sa mergi mai departe.  [flo2]

 

Imi este foarte greu sa reiau o serie de activitati,(sa ma uit la tv, chiar sa si gatesc)ce le faceam impreuna cu sotul.

 

Noi eram mari microbisti, meciurile de fotbal aveau ceva aparte in viata noastra cotidiana.

 

Imi e greu acum sa ma uit singura la meciuri...o fi greu de inteles pebtru unii si sper sa nu trebuiasca sa inteleaga vreodata ce vreau sa spun.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 122
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ne uităm și noi ( eu și băiatul), mai pe sărite în timpul săptămânii căci la noi meciurile sunt dimineața. Se reiau și seara, dar nu-mi  plac decât în direct 

Nu țin cu sau mă impresionează vreo echipă anume, admir faze, goluri.

Mi-a plăcut golul lui Messi cu Mexicul, primul și singurul gol al Canadei cu Croația, golul nemților care au egalat Spania. Palpitantă grupa Spaniei și DE.

Ne bucurăm de această cupă mondială în extrasezon.

Canada e eliminată, dar nu au jucat rău, sunt tineri și neexperimentați, au timp să se pregătească pâna la următoarea cupă la care vom fi printre gazde.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am urmărit si noi câteva meciuri mai  ales cat a fost William acasă  .

De ziua Recunoștintei toată ziua a fost cu meciuri ( euro si american) cat am așteptat sa se facă Curcanul.

Slab meciul cu USA cu englezii nu ma așteptăm sa nu ii bată englezii. Sa vedem maine ce face USA … 

Azi cat lucram am văzut frânturi din meciul cu Portugalia … tare de tot. 
Noi credem ca Spania, Portugalia vor fi in top . Imi pare rău de Germania era fav noastră.

Dar ce sa intimplat cu Englezii de au așa echipa slaba? 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am urmărit si noi câteva meciuri mai  ales cat a fost William acasă  .

De ziua Recunoștintei toată ziua a fost cu meciuri ( euro si american) cat am așteptat sa se facă Curcanul.

Slab meciul cu USA cu englezii nu ma așteptăm sa nu ii bată englezii. Sa vedem maine ce face USA … 

Azi cat lucram am văzut frânturi din meciul cu Portugalia … tare de tot. 

Noi credem ca Spania, Portugalia vor fi in top . Imi pare rău de Germania era fav noastră.

Dar ce sa intimplat cu Englezii de au așa echipa slaba? 

Englezii n-au bătut niciodată SUA. Însă acum au bătut Iranul cu 6-1. Sa vedem mai departe ce o fi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...