Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Campionatul mondial de fotbal Quatar 2022


Recommended Posts

  • Răspunsuri 122
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am urmarit cam toate meciurile, insa sunt in "fundul butoiului" asa ca nu m-am simiti in stare sa scriu.

 

Pina acum-exceptind Australia-nu e nicio surpriza in ce priveste calificarea in optimi.

 

Astazi joaca Germania...sa vedem ce meci ne livreaza, in mod normal nu ar trebui sa aibe probleme contra Costa Ricai...insa in ziua de azi , notiunea de "in mod normal" poate avea alte conotatii decit cele obisnuite.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aici nu prea ii ridica in slava… nici nu știu când am văzut ultimul meci . Mai mult de fete se aude ca deh…

Ei, nu-s chiar de ridicat in slava, dar nu-s nici coada ceterii. Da, fetele voastre sint cele mai bune din lume. Au cistigat si ale noastre anul asta campionatul european. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, nu-s chiar de ridicat in slava, dar nu-s nici coada ceterii. Da, fetele voastre sint cele mai bune din lume. Au cistigat si ale noastre anul asta campionatul european. 

da, fetele sunt bune dar nu prea au mare competitie si la meciuri nu au spectatori asa cum au meciurile baietilori. 

la fel e si la basketbal.

multa lume crede ca nu e drept sa fie egal platite cum sunt baietii...dar asta e o alta discutie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...