Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Campionatul mondial de fotbal Quatar 2022


Recommended Posts

  • Răspunsuri 122
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Na, Laura, că am făcut și eu precum comentatorii tvr. Dar chiar a fost bun tare, la al 3 lea gol s,-a mișcat așa rapid că nici nu am văzut cine a pasat, cine a dat gol. La reluare am văzut. Pasă fix printre picioarele unui apărător, dar și cum a ajuns în careu, croșetându-i sau mai bine zis dansând tango cu toți. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fleur, nu contest calitatile omului , dar astia vorbesc de parca joaca Messi singur impotriva Croatiei, numai  el e pe teren, numai el face si drege. 

Mie mi-a placut pustiul care a dat golurile. La golul 2 cel putin a facut o cursa fantastica. 

 

Imi pare rau de croati, daca nu li sa dadeau argentinienilor asa usor 11m cred ca altfel ar fi decurs meciul.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

N-am nicio treabă cu Messi, nici nu prea l-am văzut prea mult jucând până la Cupa asta. Doar l-am admirat obiectiv, cel puțin în meciul ăsta a fost extrem de bun, a muncit foarte mult, a avut o energie fantastică și o tehnică pe care nu o pot numi altfel decât magică.

Foarte bun și puștiul, Alvarez. Are timp să-l ajungă pe M.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...