Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sanie cu zurgălăi, frumoși sunt pinguinii tăi!


Recommended Posts

Seara buna!

 

N-am mai intrat de o vreme pe aici. 
 

La noi toate bune și frumoase. Nu prea am ce scrie. 
 

Silvia a venit acasa miercuri. I-a fost foarte bine la sora mea, s-a înțeles de minune cu verișoara ei, care a plâns când a plecat Silvia. Așa a făcut și când am plecat eu…

 

Eu cu al meu plecam miercuri in Copenhaga, ne oprim pe drum in Skåne. E foarte bine ca putem in sfârșit sa călătorim. 
 

In vara vrem sa mergem in Irlanda. Trebuie deja sa caut rezervări și sa stabilim itinerarul. 
 

Ella, mult succes Marciei! 
 

Mai trec eu când mai am noutăți. 
 

Numai bine tuturor :). 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

bună ziua!

 

noutăți nu am nici eu. au început fetele școlița. eu muncesc cu spor.

 

Fleur, condoleanțe pentru pierderea verișoarei! [flo2] este important sa mergem la controale de rutina, sa mergem la medic cand simtim ca ceva nu este in regula...doar ca asa suntem noi, mereu gasim alte lucruri mai importante de facut sau nu gasim bani si pentru sanatate. am reusit si eu sa fac un eco de san pe care il amanam de cand am oprit alaptarea micăi. 

si int-un ton optimist, sper sa gasiti bilete ieftine felicitari baiatului pentru mediile bune si foarte bune!

 

Roli, lasa-i sa chiuleasca intr-o zi cand au ore mai usoare si sa se bucure de partie. eu asa as face, nu glumesc! [:-)))]

 

Mihaela, ma bucur ca a ajuns Silvia cu bine acasa! de acum, daca a prins curaj poate sa mai zboare la verisoara ei. 

 

saptamana asta C face 14 ani. nu-mi vine sa cred! nu facem petrecere. o sa sarbatoreasca cu colegii de club cu pizza si suc si in week-end mergem la Cta, la cumparaturi. duminica se sarbatoreste cu bunicii si merge la teatru cu cativa colegi. asa isi doreste ea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragele mele!

 

O primavara frumoasa, tuturor!

 

La multi ani cu sanatate, Marcia! Ella numai bine, martisorului tau!

 

La multi ani cu sanatate Crinei!

 

Noi suntem bine, nepotul a terminat o luna de tratament si acum urmeaza sa-i spuna ce vor urma mai departe. Mama trebuie sa faca o alta interventie chirurgicala. I-a aparut un ganglion tot la ficat. A vorbit cu doctorul chirurg si dupa Paste o sa o faca.

Cam atat de la mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani fantastici, Marcia! 

 

La multi ani frumosi, cu vise implinite si multa veselie Crinei! Tare frumoasa si complicata varsta . Ii doresc Crinei o adolescenta lina, cu prieteni multi si multa incredere in sine! 

 

O primavara frumoasa tuturor! Sa va zambeasca soare si viata! 

 

 

Laura, sanatate multa celor dragi tie! Ma bucur ca nepotul se simte bine, sper ca mama ta sa scape repede si bine de probleme! 

 

Fleur, imbratisari calde! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pentru urari, inclusiv din partea Marciei     [flo]  [flo]  [flo]

 

La multi si voua, o primavara frumoasa sa aveti  [flo]  [flo]  [flo]

 

Mandra se sarbatoreste 3 zile si 3 nopti  [dan] pe 1 am sarbatorit-o in familie, a venit si Marvin...sambata merge la un restaurant coreean cu o parte din prieteni, apoi merg la club...duminica are invitati acasa, la pizza si tort 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cand au venit ai mei, sunt intr-o continua alergatura [ph34r] am obosit, de-abia astept sa plece....imi sunt tare dragi, dar nu mai am rabdare...cred ca varsta e de vina  aici nu au ce face, eu muncesc de-acasa, stam 24/24 impreuna, nu mai sunt invatata.

 

Ai mei au avut un accident cu masina inainte de a veni aici (e prima oara, tata nu a avut nici un accident pana acum), a intrat unul in ei, bara si portbagajul tb reparate....tata s-a oprit cand sa intre pe centura, ca sa dea prioritate si a venit unul din spate si a intrat din plin in el, cica nu l-a vazut, s-a uitat doar la masinile care mergeau pe centura  [zirea] ala si cu gura mare, nu a vrut sa-i ajute cu actele (au facut totul amiabil), pana s-a luat mama de el, de i-a zis tatalui meu ca are o sotie ft rea  actele sunt facute acum, tb doar sa duca masina la reparat cand vor ajunge acasa...nu pot sta fara masina, desi merg doar la cumparaturi cu ea..in Bucuresti merg cu taxiul, tata nu mai poate conduce in nebunie.

 

Weekend fain sa aveti. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...