Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sanie cu zurgălăi, frumoși sunt pinguinii tăi!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 288
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu am o durere de cap cumplita, nu am dormit.

am stat cred ca mai bine de 4 ore sa corectez cartea, aia pe care ati citi-o toate. o editura mi-a cerut sa le trimit textul integral si a trebuit sa il recorectez...si culmea ca de cate ori descchid gasesc alte greseli.

in fine, am trimis. sper sa nu fi ramas decat izolat vreo greseluta!

 

in rest nu am noutati.

doar ca azi merg cu C la dr. se tot plange de dureri de cap de o vreme...am fost la oftalmolog si ochlerii sunt ok, am fost la ORL si nimic in afara de rinita alergica veche. mergem la dr de familie azi sa vedem unde ne zice sa mai mergem, cred ca la neurolog si poate sa ii fac si ceva analize. ieri nu a mers nici la scolita, asa de rau se simtea. 

eu stiu cum e, ca am deja migrene de ani de zile, dar mi-e mila de ea, e prea mica ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, doamne si domnisoare! Sa fiti iubite, apreciate si rasfatate! 

 

Silvia, sanatate multa Crinei! Sper sa gasiti cauza si tratamentul corect pentru durerile ei. Felicitari pentru publicarea carti!! Super, super tare esti! Sa ne anunti cand apare pe piata, de unde o putem cumpara! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un brat de flori tuturor, ca am ramas doar reprezentante ale sexului frumos aici!

Sa fiti iubite si rasfatate asa cum meritati, in fiecare zi!

 

Sanatate Crinei si felicitari maxime Silvi pentru publicarea nuvelei! Nu te stresa prea tare cu corectarea, va fi cu siguranta tehnoredactata si vor fi reperate toate micile erori, daca mai sunt. Nimeni nu scrie fara greseala! Vreau si eu sa o cumpar daca apare pana pe la mijlocul lui august, poate smulg si o dedicatie, cine stie.

 

Greu e la munca si scoala dupa o vacanta, chiar si mica, de o saptamana! Fiu-miu a adormit aseara la sase jumate, s-a mai trezit la zece, apoi a sforait pana dimineata la 6.

Si el se mai plange de dureri de cap, fara cauza aparenta. Vreau sa ii fac un control pana plecam in concediu, problema e ca nu mai are pediatru, nici medic de familie. Doctorita mea de familie nu mai accepta pacienti! I-am spus ca nu stiu de ce se mai numeste "medic de familie"...

 

Hai cu weekendul, a trecut deja mijlocul saptamanii...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața!

Mulțumesc fetelor, dar eu nu am prea mari așteptari. Am mai trimis și pe la alții cartea și nu s-a încadrat în cerințele lor editoriale. de data asta măcar mi-au cerut să vadă textul integral...cine știe, poate le place. Dar nu mă bucur încă.

 

Am fost la dr. ne-a trimis la endocrinolog și neurolog. Și i-a dat o reteta de cafeina. O sa ii fac programari dar astazi avem programare la buletin si maine ortodont... incarcat program. 

 

Fleur, sa stii ca si pe aici sunt medici de familie care nu accepta alti pacienti pentru ca au deja prea multi. altii nu primesc copii, ca nu vor sa se ocupe de copii. am o colega care a nascut si doua luni nu a reusit sa il inscrie nicaieri. mergea doar la regina maria, la privat ca in rest nu o primea nimeni. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La mine e nebunie  [batcap]  [batcap]  [batcap] vreau vacanta   pana la vara, pofta-n cui...de fapt vin 4 zile libere de Paste...dupa mai avem cate o zi libera...vom pleca de Rusalii 4 zile la Venetia, cu Marcia si Marvin 

 

Ai mei au ajuns bine duminica acasa..ft obositor pt ei, nu vor mai veni aici...noroc cu Marcia, i-a ajutat mult.

 

Ea a inceput sa se uita dupa joburi...profil pe Linkedin, CV actualizat...ar vrea sa gaseasca ceva in Seoul  sa vedem acum.

 

Mai revin maine, ma cheama datoria  [zirea]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...