Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Un zâmbet, o floare, o rază de soare!


Recommended Posts

La Ana a fost bine, a facut toate grilele bine si s-a descurcat si la restul. La un b de geometrie a scris ceva, dar nu a finalizat si sper sa ia ceva din punctaj

Pt ea a fost mai bine la mate decat la romana. Sper sa fie note bune la ambele.

 

Multumim.

Acum urmeaza asteptarea...barem mate.... reultate.... rezultate finale dupa contestatii.... 

 

Uneori te gandesti ce e mai greu? Examentul sau asteptarea? Dar macar examenul a trecut, acolo unde lucrurile depindeau de tine... 

 

Sper ca a fost totul ok pentru toata lumea  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 414
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună ziua!

 

Monica, Roli, acum incepe asteptarea  Sa fie cu note mari si mai ales cu intrat la ce licee isi doresc copiii!

 

astazi la matematica a fost usor, din punctul meu de vedere, dar parca nu chiar ca la romana. astept sa le puna oficial sa le descarc si pentru C.

 

eu am iar o perioada in care nu pot sa dorm si nu ma odihnesc deloc. am si multe pe cap si parca tot se aduna din toate partile. nici nu plec in concediu. voi v-ati facut planuri de vacanta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Subiectele de rom si mate sunt deja publice. La fel baremul de la romana. Mai trebuie baremul la mate azi la 15.00 (sau mai tarziu, ca la romana pe la 16 l-au pus, nu le mergea siteul).

 

Au fost subiecte abordabile, in limitele normalului, mie una mi s-au parut similare cu cele de anul trecut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru urari!

Desi petrecerea a fost sambata, azi e ziua lui. E plecat in excursie si, de dor, i-am facut ordine in camera. Am avut ceva de lucru,,, Vine deseara, nu am decis inca daca ii pregatesc ceva bun acasa sau il scot la restaurant. Sa vad cat e de obosit.

Nu stiu cand au trecut 11 ani, parca ieri era bebelus. Imi place tanarul care a devenit, preadolescentul meu e matur in gandire pentru varsta lui. Nu e matur si in actiuni si alegeri inca, dar are timp. E un copil afectuos, introvertit, cu un simt al umorului special si dotat cu multa empatie.Imi place ca ma ajuta in toate si se descurca singur acasa cand e cazul (eu, la varsta lui, eram mai ingramadita)

A primit cadouri frumoase, printre care un "stalp" cu cos de baschet, pe care trebuie sa-l montez in parcare. M-au impresionat copiii de la ziua lui ca si-au facut timp sa scrie cate o felicitare, ceea ce e tot mai rar. Baiatul nasilor, mai mare cu un an, i-a facut o felicitare "de mana" superba. Le pastrez toate amintire, i le-am insirat pe o panglica agatata de bara de la perdea.

 

Eu am avut zi libera azi. Am facut ordine si pus rufe la spalat. Vremea e superba deocamdata la noi, vara a inceput sub auspicii bune.

 

Felicitari tuturor copiilor care au dat evaluarea nationala, bravo pentru munca si efort si sper ca vor lua cu totii note bune, care sa le permita intrarea la liceul dorit.

Si tuturor copiilor care au incheiat anul scolar. Noi mai avem maine si gata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună ziua!

 

Monica, subiectele erau pe net cand inca copiii erau in examene, eu asteptam sa le posteze oficial, sa le printez frumos. le-au pus la 3 cred.

acum incepe partea grea, cu asteptarea!

 

Fleur, La multi ani! sa fie sanatos Eric si sa aiba vacanta frumoasa! si tu impreuna cu el! [flo2]

 

Roli, cum ziceam, incepe asteptarea! sper sa se distreze totusi intre timp, de acum oricum nu se mai poate schimba nimic.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...