Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Un zâmbet, o floare, o rază de soare!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 414
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună dimineata!

 

LauraNico, ma bucur ca mama ta e bine! sper sa vina vesti foarte bune si pentru nepot! [flo2]

Monica, Roli, azi e ziua cu rezultatele? va tinem pumnii! 

 

Monica, mie nu-mi place la mare, adica nu imi place deloc soarele si nici apa pentru ca nu stiu sa inot si mi-e foarte teama, dar imi place sa fie fetele fericite si dl. sot si ei toti 3 sunt mari iubitori de mare si plaja [:-)))] C anul asta nu s-a simtit in largul ei, e in faza in care toata lumea se uita la ea, e prea inalta, se holbeaza la țațele ei etc...ceea ce nu e adevarat. degeaba ii spun ca nu se uita nimeni la ea, ca fiecare e cu treaba lui...

 

Ella, ai o megaboxa, eu am apartamentul in care stau acum de 50mp, cel nou are 73. De Marcia ce sa mai zic...e fata ta cu siguranta, la cate face si vrea sa faca

Am si eu un coleg de birou in vacanta pe la voi si chiar acum e la Interlaken...cred ca o sa ii placa!

 

noutati nu am. muncesc cu spor [batcap] fetele se bucura de vacanta. Crina iese la alergat aproape in fiecare seara. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Bună ziua!

 

astazi e ziua tatalui meu. l-am sunat cu fetele de dimineata, inainte sa plece la biserica. nu cred ca ajungem la ei astazi, dl soț e plecat, dar o sa mergem in week-end.

 

sa va traiasca sarbatoritii din familii!La multi ani!

 

Mihaela, la mulți ani Petrei! sa fie sanatoasa si norocoasa! stiu ca astazi e o zi pe cat de fericita pe atat de trista ca te gandesti la tatal tau...dar iti urez petrecere frumoasa! sa te bucuri de fata ta frumoasa!

cu mutarea cum mai stati?

 

Roli, Monica, haideti cu vestile! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...