Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce gatim astazi? Cap.106


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Super ca faceti dulciuri.
Mi e dor de tort, prăjituri … cred ca fac si eu maine un mousse, nu mai adaug zahar ca e deja in ciocolata, dar sunt sigura ca William nu maninca.

Nu vrea dulciuri, prăjeli, chipsuri, Fast food…nu bea cola, lapte de vaca.  anul viitor si a luat si clasa de Nutriție. 
Azi am avut saramura de peste… un deliciu.

Maine bbq de vita cu vegetale si orez. Eu imi fac orez din conopida . 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneatza !

Sambata dis-de-dimineata am facut fusilli cu ton si porumb, ca apoi am avut treburi.

Dupa-masa am gatit asa: gulas, mancare de varza, mancare de mazare, mancare de fasole uscata, care se mananca cu tocanita de porc sau carnati + cabanosi prajiti; pt cina-mic dejun am facut oua umplute. Ca desert si de impartit am facut briose cu afine si ciorolata alba.

Duminica pt pranz am facut pizza + minipizza (de pus la pachet), waffe care se mananca cu spuma de capsuni sau Nutella.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Szi da',ma scuzati, cand le faci pe toate?  [masc] 

Sambata fac tot ce pot :-) dar apuc dimineata sa ma plimb la piata cu vecinele, apoi am avut si 3 ore de mers in oras, plus 3 plimbari cu patrupeda :-)

Sunt stresata sa termin tot si stiu timpii de fierbere etc. Lucrez concomitent la aragaz si am si multicookerul in priza  [:-)))] . Stresul meu este sa nu cumva sa trebuiasca sa gatesc serile in timpul saptamanii (doar pt patrupeda fierb cate o mana de  ficatei-pipote-inimi, o data la 2-3 zile), ca ajung acasa la 18,30 si la 19,30 am de iesit la plimbare  [catelulsfuge]  [cutu]  .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...