Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un frappucino va rog!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 999
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Moralitatea, constiinta, etica profesionala lipsesc multora, din pacate, inclusiv unora dintre profesori. No comment!

 

Mult succes saptamana viitoare, Dana si Ioana pt fete!  [flo2]

Dana, profesorii vostri sunt, de departe, cei mai faini  [batcap] .

Cum poti sa-ti abandonezi elevii pe care i-ai crescut 4 ani?  Dincolo de bani (sunt 100% de acord ca trebuie sa li se mareasca salariile), exista si o constiinta profesionala, mai ales cand ai elevi in clasele a 8-a si a 12-a. Eu le-as fi spus colegilor de cancelarie ca sunt de acord cu greva, ma duc la manifestatii etc., dar pe elevii din anii terminali nu pot sa-i abandonez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

(Ce freza interesanta are Rares! Il stiam blond, vad si-a facut o schimbare drastica de look  )

Eh, ale adolescentei valuri. Mi s-a zis ca nu e capul meu si comentez cam mult legat de ceva ce nu ma priveste, asa ca incerc sa tac  [:-)))] . Vara trecuta s-a vopsit prima data, apoi si-a pus si un cercel intr-o ureche (ceea ce e super ok avand in vedere ca e intr-o gasca in care cam toti au gauri in nas, limba, urechi, sprancene) .  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, mămico 

 

[flor]

 

sa fii sănătoși,   Fericiți,  sa aiba noroc atunci când le trebuie și sa îi le dea Universul toate acele lucruri minunate pe care nu știe sa le ceara singuri! Și dacă asta nu e de ajuns, le doresc sa aiba parte și de acel ceva care face sa merite tot restul eforturilor!

[fiesta] 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, cum e cartea? (am citit celelalte 2 traduse ale acestei autoare si mi-au placut destul de mult) .  

 

E buna pentru concediu, sa stai la plaja si sa o citesti. Te captiveaza.

Doar ca actiunea se petrece pe trei planuri temporale (copilarie, sfarsitul liceului, prezent 40+) iar cei doi neuroni ai mei tin greu pasul...  .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna !

 

Curcubeu de emotii si sentimente azi. Sunt fericita dar imi vine si sa plang ca nu mai sunt mama de copii mici. A fost o aventura pe cinste acesti 18 ani si tin sa cred ca ne-am descurcat destul de bine cu totii.  

 

La multi ani Bianca!

La multi ani Rares!

Sa fiti fericiti, iubiti si norocul sa va surada la fiecare rascuce a vietii!

 

18 ani de fericire Laura! La multi ani si voua parintilor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...