Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un frappucino va rog!


Recommended Posts

 

 

Judoka, e m-as duce sa-l aduc, daca e o ora (max.) de mers cu masina.

 

Si eu. 

Cu o seara inainte de a pleca la Munchen cu barbatul a avut Bianca party in oras,ceva organizat in strand. La 2 noaptea m-am dus cu masina si am adus-o acasa, ocazie cu care am dus acsa si cateva din prietenele ei. Pt mine e oknsa fac asta,nu e prima data si nu ma deranjeaza. 

 

 

Dana, felicitari fetelor minunate din familia ta! 

 

Multumim.din nou pt toate urarile si gandurile frumoase. In cateva ore are Rares party. Suntem proape gata cu pregatirile. Va fi frumos. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 999
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Judoka, e m-as duce sa-l aduc, daca e o ora (max.) de mers cu masina.

Si eu, dar nu la trei dimineata.

Deja de cand au inceput vacanta i-am adus de la doua party(plus colegele), nu ma deranjeaza sa fac pe taxiul.

Discutam si la serv, colegele mele ar fi de parere sa il las , dar pana la 12.dupa e mai nasol, ca sunt minori si poate face politia controale.

 

Laura, ai tai sunt mai maturi. 

 

pfff, am venit de pe afara. caldura mare , 32 grade.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in alta ordine de ideii Judoka, eu sunt aia fara limita. adica ii iau la orice ora si ii duc unde vor. 

ba chiar nu ma deranjeaza daca mai intarzie. am adormit deseori in masina cat ii asteptam. 

 

fiimiu ala mare vroia sa se vada cu pirewtena lui care a avut intarziere si a vrut sa ii faca surpriza. la ora 3 eram la ea la 4 am plecat retur. toata asteptarea de la 2:30 pana la 4 eu ma dormit in masina.

 

mai am si momente cand ma enervez pe asta mic in prinipal pt ca imi zice 5 minute si peste jumate de ora imi zic e iar 5 minute. drept urmare l-am pus sa scoata vasele din masina 1 luna ca nu e serios.

 

eu ajung in 35 minute in aeroport la Frankfurt deci cumva 60 minute noapte ajung departe. deseori mai iau si copii si ii las si pe aia acasa. 

 

mie imi place si nimic nu ma oboseste pt ca stiu ca o sa treaca si ei nu mai au nevoie asa de mine. 

 

Cand plec barbatul meu imi spune sa am grija, ca nah si el e stresat dar stie ca nimic nu m-ar opri.

 

si acum cand scriu simt o bucurie imensa si asta le spun si la copii: faptul ca ii am pe ei in viata noastra simt ca parca vine Mos Craciun zilnic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

copilul meu azi se aniverseaza cu un coleg la noi in gradina. de 2 sapt muncim acolo sa punem la punct. au schimbat niste tevi, a trebuit sa daramam o construtie si avem moloz si am scos niste tuia. 

 

Copilul asta mic seamana perfect cu fratele meu. Nu stiu cat seamana copii lui cu el, dar copilul meu ii este copie fidela. Dragilor, treaba serioasa cand are el interes.

 

Aseara a stat cu o colega si au mancat cirese pana la ora 22:00. era asa placut sa ii aud cum vorbeau  [il] 

am facut aseara cumparaturile. vai ce modest ei. dar pt ca am experienta cu tinerii astia, fara salate si friptura. uscaturi si multa bere si apa si sucuri. sigur o sa aduca unii tarie, dar eu am zis ca nu cumpar. El e cel mai mic din grup, 16 ani si intra in clasa 11-a. 

 

le-am sugerat sa isi aduca izomate si sa doarma direct pe iarba. la noi e foarte cald. 

 

eu la ora 18:30 ma intalnesc cu niste gagici. avem rezervare la o terasa pe rin. cand termin acolo vad in ce directie o apuc. ori sa imi iau copilul de la gradina, ori acasa.

peste 4 sapt am invitat colegii de la servici la noi in gradina.  [bib]  deci  tre sa ud iarba in continuare.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asta mare se chinuie cu germana si faust si toate nebuniile. dar sapt asta au fost in fiecare zi costumati altfel. 

luni a fost roman, marti Einstein, Miercuri Anakin, joi joi cum nu a fost vreodata la scoala, si azi traficant :)

 

ia sa va urc niste poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Foarte frumos ce povestesti tu Elkia!  [il]

La multi ani si distractie placuta! Si lor, si tie!

N-am prins pozele, sunt si pe FB?

Dana, felicitari nepoatelor!  [flor]

Cum a fost la Alex la scoala, la festivitate?

 

Acesta e ultimul weekend inainte de examene, nu?

Mult succes tuturor, mici si mari!  [grup]

 

Sa aveti un weekend placut! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...