Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un frappucino va rog!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 999
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am supravietuit saptamanii si a fost chiar super ! Am reusit cu mult efort si ambitie (a fost "munca de chinez")  sa termin marti, de ziua lor, albumele cu fotografii. Am lipit cam 400 de poze in 2 albume. A fost surpriza de care s-au bucurat, aparent, cel mai mult. Le-a placut si ca am apelat la prietenii lor pe ascuns si am "complotat' sa imi dea poze cu ei impreuna din ultimii ani. 

Petrecerile au fost frumoase, cu copii frumosi si buni. S-a cantat, s-a dansat, au mancat ce le-am pregatit (au ramas branzeturi si muschi/salam din comert pe farfurie dar au disparut toate snitelele, prajolutele, diversele tartine cu creme, salate si pateuri facute de mine), au laudat gratarul si au mancat bine. Au baut cumpatat, nu au facut deloc excese, s-au distrat frumos si a doua zi nu se dadeau dusi. Noi am stat sa le facem gratarul si sa le dam tortul, ca sa le fac poze, apoi am plecat si i-am lasat sa se distreze in voie toata noaptea. 

La Rares au fost 14, la Bianca 8. Ai lui Rares au facut si curat luna dupa ei, au strans, spalat pahare si vase, au dat si cu aspiratorul in mansarda. Tare faini copii, mi-s tare dragi toti. 

 

 

Elkia, am apucat sa vad pozele, frumosi baieti ai si faine activitati au la scoala zilele astea! Sper ca a avut si al tau super petrecere! 

 

Judoka, cum a fost cu adolescentul si concertul pana la urma?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura,

f frumoasa initiativa cu albumele. Felicitari.

 

Asa am facut cu fii mea un album din delta, gen scrapbook. Cumparat impreuna albumul, lipit, desenat, scris impresii. Artistic, e cel mai varza album, dar lucrurile astea simple ne plac mai mult decat perfectiunea la dunga. 
 

Si admir si ce gasca frumoasa au. Anturajul e f important in perioada asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La party a fost super. Cica se mai duce.  [soricel]

L-am lasat la o colega care sta mai departe de noi, dar era aproape de concert.
Din proprie initiatiiva s-a prezentat un cos de capsuni si o ciocolata pt parinti. Au luat cina in familie , si tatal i-a luat si dus de la distractie. 
A dansat cu toata lumea(inclusiv necunoscuti) si a avut grija de fetele mai ametite(se consuma alcool) 

Daca nu plecam in vacanta , asa o tine toata vara.

 

Are o promisiune de cantonament, tineti mi pumnii sa se rezolve. Ar fi tare bine.  [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In alta ordine de idei, ieri am fost la piscina.

 

Puhoi de lume, n am vazut demult asa. Lumea inca nu e in vacanta, iar tempereturile sunt mega ridicate. Am stat pana la sase, cand ne a dat afara un inceput de furtuna.

 

Sper ca Otilia e bine, ca nu a mai intrat pe aici.  [flo2]

 

Quarina, la fel. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...