Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un frappucino va rog!


Recommended Posts

9.80 romana

10 matematica

 

Planuri de viitor: sa participe la olimpiade natioane si internationale si sa-si pregateasca dosarul pentru facultate. In vestul Europei, de preferinta  [fri] .

Felicitari!! Bravo! Succes in tot ce isi propune, dar pana atunci vacanta maxim de placuta, ca merita din plin! Si voi! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 999
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ce imi plac mie fetele astea care stiu exact ce vor si muncesc pt asta! Ametitul de fii;miu nici acum nu stie ce  vrea si ce i-ar placea sa faca la anul pe vremea asta  (moooor!) , asa ca nici nu face nimic in nici o directie. La ce preocupari are, pare ca se pregateste pt a fi tester de jocuri si recenzor de anime-uri  [batcap]   

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 La ce preocupari are, pare ca se pregateste pt a fi tester de jocuri si recenzor de anime-uri  [batcap]   

 

   

 

Se castiga bine. Si face si ce-i place.

 

P.S. Daca ar fi dupa fii-mea, ar trece ca prima optiune la liceu "Saguna" din Brasov. L-a vazut zilele astea din nou si ii place foarte mult. Succes, i-am zis, dar esti prea mica sa locuiesti singura la 15 ani.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

9.80 romana 10 matematica Planuri de viitor: sa participe la olimpiade nationale si internationale si sa-si pregateasca dosarul pentru facultate. In vestul Europei, de preferinta [fri] .

 

Felicitari !  [flo2] 

 

Ale zice ca asteapta sa vada in ce orase se org olimpiadele anul viitor si isi alege olimpiada dupa orasul pe care vrea sa-l vada.  [fri]  [:-)))]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce imi plac mie fetele astea care stiu exact ce vor si muncesc pt asta! Ametitul de fii;miu nici acum nu stie ce  vrea si ce i-ar placea sa faca la anul pe vremea asta  (moooor!) , asa ca nici nu face nimic in nici o directie. 

, same here. Dar noi mai avem inca doi ani.

 

Dupa preocupari ar putea fi cu succes antrenor personal sau consultant in nutritie. [aerob] dar nu vrea in directia asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Ale zice ca asteapta sa vada in ce orase se org olimpiadele anul viitor si isi alege olimpiada dupa orasul pe care vrea sa-l vada.  [fri]  [:-)))]

Super idee, asa am vizitat in fac, in perioada practicii, marile orase. Doar la Iasi nu am ajuns, ca a fost o neconcordanta in anu respectiv.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari copilelor destepte de Dana si de Ioana

 

Asta cu olimpiadele e un plan bun, insa trebuie fixata o materie, maxim doua si facut sistematic in plus. (se mai intimpla si ca olimpiada sa fie acasa :) ). ce e foarte fain la activitati din astea e ca se invata foarte bine a regula stresul si socializa la greu. 

 

Pe aici a ajuns norul de fum din canada, nu miroase a nimic, insa cerul arata acoperit si e mai rece. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...