Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Un frappucino va rog!


Recommended Posts

Mcoca, merci!  Felicitari si Mayei ca s-a descurcat  [flo2] Neatentiile astea.... of of...

La fel ma seaca si pe mine, neatentiile astea la calcule, la citit datele problemei etc. Cand nu stii, nu stii, a fost greu, nu ai stiut, aia e. Dar cand stii, dar ai fost neatent.... of, e cel mai ofticant.

Nu sunt genul care sa ceara nota maxima din partea copilului, sa pun presiune aiurea, insa imi doresc sa nu ia o nota mai mica decat stie si poate ea sa faca... cam asta e ideea.

 

Ioana, frate, ce iarna acolo! 

La noi nu s-a suspendat scoala maine, ca vremea nu e periculoasa, insa neoficial nu se mai fac ore.... au intrat in vacanta. La Ana de ex, unde aveau mate maine, a venit dna si si-a facut orele luni in locul altor materii... 

Andreea pleaca in cantonament pt 8 zile...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 999
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Si la mine ninge torential acum, dar peste zi a fost ok, s-a topit mult din zapada. S-a decis ( spre bucuria copiilor) si la noi in judet inchiderea scolilor maine.

Ioana , am tot vorbit cu sora'mea in Iasi, e  nasoala tare treaba la voi. La sora mea in curte s-a rupt jumatate de visin asnoapte si a tot scuturat zapda din ceilalti copaci azi ca nu aratau prea bine. Si la tata la Botosani e viscol si sunt drumurile inchise. 

Noi plecam la Praga cu masina,  prin Lacul Rosu si Praid spre tg Mures.  Avem cauciurile schimbate , de vara,  ca a fost sotul harnic. Prognoza e cu temperaturi in crestere,speram sa fie bine. 

 

mcoca, multam de aprecieri! ( era lemnul natur ce a luat barbatul din Dedeman, eu l-am vopsit deci ma simt si eu  laudata , multumesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Ninge in continuare, nu stiu daca s-a oprit peste noapte.

 

Laura, si eu voiam sa-ti spun ca mi-a placut foarte mult dulapiorul. Facut de sotul tau si vopsit de tine? Bravo! Chiar sunteti talentati. Imi aminteste de piesele de mobilier din Tinutul Secuiesc. Eu mai mult de etapa vopsit custi de caine nu am trecut, dar imi place, recunosc; poate aprofundez mestesugul mai spre pensie, incolo.

Nu-ti fa griji pentru saptamana viitoare daca te indrepti spre vest. Spre est e mai nasol  .

 

Danavio? Cum mai sunteti? 

Devo? 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana,

imi pare rau pt catzei  , ufff.

 

In Franta jumatate din cateii abandonati in refugiu sunt pt probleme de comportament. Sunt chiar dresori care sunt pe langa si unii fac mai mult rau decat bine. 

Pun un video cu o poveste extraordinara un cuplu care s a luptat mult pt catzelusa lor(care era teribi de sperioasa si musca) ,si au schimbat si job ul , ca sa se mute la munte, intr un loc mai linistit. Au reusit cu multa munca si educatie pozitiva, (jocuri, etc) nu prin constrangere.

 

 

 

Comentariile si feed back ul sunt si ele impresionante. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E teribil ce vreme este in tara, grrr

 

Laura, te asteapta distractie la vara, dar pana la urma asta e tineretea.
Voi nu ati fost la fel? Ce faine erau drumurile la mare de intai mai cu nasul.  [clo] nici bani de cazare nu aveam, dar era mult mai fain asa. 

Am vazut pe aici niste laditze din asta  de lemn cu picioare pt rasaduri. 70-80 euro e pretul. Zici ca are aur incorporat.

 

mcoca, sunt sigura ca Maya ia note super. A dat si la svt, tehnologie? 

 

L. a dat simularea la germana , intelegere oral, pregatire pt la anu. Dupa ce profa i a zis ca nu ia examenul, a luat 20 puncte si a declarat ca a fost usor. Also, sa nu ii zici ceva la profa asta.  [alcool] 
 

Elkia, baietii sunt bine cu scoala? 

Si Otilia vad ca a disparut de o vreme. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, salutare 

munca o data muktumesc mult de urări 

 

nu prea sunt cu urările , mi- a luat mult timp sa ma educ sa pot sa le primesc și urări și complimente . Nah . Nu știu ce mi- a venit sa scriu . Cred ca e o chestie de călire sau desensibilizare . 
 

fetele astea sunt niște silitoare  bravo de reușită . 
 

judoka, sunt bine copii. Neașteptat de silitori as zice. Petreceri chestii . 
asta mic și-a ales materiile de bac . Decizia lui . A renunțat la franceza, chimie, muzica și nu mai știu ce. 

vroiam sa te întreb voi ați avut examenul de comunicare ? 
Al meu l- a avut Acu in Martie . A avut 14/15 puncte. 
foarte dificil a fost . 
prietena lui( Are C2 din  vara )are avut 15 puncte

 

Fratele meu ce o stresează maica- sa. Ma-sa e cam dusa cu sorcova, părerea mea. Copila e sclipitoare dar nu are 10 pe linie, cum se spune in ro. Și strange șurubul pana o sa pocneasca . 
foarte foarte stresant mi se par copii ăștia . Și muncesc nene. Au crescut . Sunt așa frumoși și plini de viața. 
 

si fetele beau de sting . Nu înțeleg . 
 

va urc o poza 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...