Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un frappucino va rog!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 999
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Felicitari inca o data la toti pentru rezultate si baluri. 

 

Laura, sa stii ca tinerii din ziua de azi sunt cit se pare de "normali", poate mai maturi decit noi la aceeasi virsta. Si eu sunt placut impresioanta de responsabilitate, politete, suflet. Daca au vazut adulti responsabili si in care au avut incredere, sigur ca ai nostri copii s-au cladit frumos. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Ana a intrat la liceu unde si-a dorit ea, la prima optiune, Colegiul Spiru Haret, stiinte sociale.

 

Sper ca toata lumea e ok, unde si-a dorit, felicitari si vacanta placuta.  [flo2]

 

Mai avem un pas, sa ducem actele pt inscriere si apoi gata, ne vedem in toamna cu scolile. Multa bafta si pana atunci vacanta frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica  [flo2]

Si Alexandra a intrat unde a vrut ea, la mate info, dar la noi toate clasele de mate info au acelasi cod. Asa ca mai urmeaza o repartizare, mai mult sau mai putin computerizata. 

Pe site-ul liceului anul trecut lista finala s-a publicat in 18,08.  [batcap]

Eficienta maxima ! 1 luna ca sa ordonezi dupa medii 76 copii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari micilor liceeni! Sa fie 4 ani frumosi, cu descoperiri interesante , colegi faini si profesori buni. 

 

Dana, la liceul unde merg ai mei s-au afisat listele cu repartizarea pe clase cu 2 zile inainte de a incepe anul scolar.  Stiau ca sunt la profilul dorit, la liceul dorit, exact in ce clasa a contat prea putin. Iar repartizarea pe clase s-a facut echilibrat, nu in ordinea mediilor. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari dragilor!!

 

sa inceapa vacanta!

 

Monica, nepotul meu a terminat Spiru si a fost foarte incantantat de liceu.

 

Ioana, sa stapaniti sanatosi casa.

 

prietena mea a avut cei doi baieti la Andrei soguna. cel mare a terminat anu trecut. al doilea e in clasa 10. a terminat-o. lor nu li s-a parut greu la liceu asta. foarte incantati sunt de el. Copila, care va avea admiterea la anu, tot acolo va merge.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Elkia, f frumos balul si amintirile.

Dar eu stau totusi sa ma intreb cat se poate castiga extra din vanzarea de muffins? 

La noi nu a fost cu masa si a durat mai putin, cam pana la ora 23. A fost un cocktail inainte, prezentare/defilarea claselor pe scena(asta a fost f frumoasa) si inmanarea diplomelor, discursul direcoarei(lung si plictisitor) , dupa care muzica.

Am avut bilet la intrare, simbolic. E traditie. In fiecare an gimnasiul organizeaza  balul si ceremonia la sala de festivitati a orasului.

Mi-a placut ca au editat un album al clasei cu descriera fiecaruia, cu amintiri si povesti amuzante , cu ce vor sa faca mai departe, etc.   [il] pe al meu l-au nimerit f bine la descriere.

————

 

cumva ma bucur ca citesc ca au existat si chestii pozitive la voi. chiar imi parea rau ca ati nimenit asa de rau. frumos, frumos.

 

acel albun de final de an si acum la final special lor Abiturinilor ce a costat 20e unul e facut intr-o aplicatie

 

fiecare se logheaza si comenteaza si isi urca pozele etc.

 

e clar ca nu au inventat roata astia de la mine.

 

copii au strans 4600euro din vanzari. 

restul au acoperit sposorii care si-au insusist o pagine cu numele lor in albunul de final, am vazut ca a donat inclusiv brutaria care i-a reclamat pt concurenta :)

 

15.000 e a costat localul si toata masa. 85 copii au absolvit.

au venit si cei care s-au pierdut pe drum. chiar i-am intrebat pe el meu daca nu le-a fost greu. Ba da, le era greu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Felicitari micilor liceeni! Sa fie 4 ani frumosi, cu descoperiri interesante , colegi faini si profesori buni. Dana, la liceul unde merg ai mei s-au afisat listele cu repartizarea pe clase cu 2 zile inainte de a incepe anul scolar. Stiau ca sunt la profilul dorit, la liceul dorit, exact in ce clasa a contat prea putin. Iar repartizarea pe clase s-a facut echilibrat, nu in ordinea mediilor.

In ce clasa anume este esential.

Poate nu m-am exprimat corect : sunt 3 clase mateinfo cu 3 specialitati / profiluri diferite, iar repartizarea se face in ordinea mediilor si a optiunilor, nu echilibrat.

Repartizarea computerizata era perfecta.

Acum cativa ani erau 3 coduri diferite.

De ce au renuntat la asta nu mai are rost sa mai detaliem.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...